На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци

ДЕМАНТ ЗА ОБЈАВЕНА СТОРИЈА НА МАКТЕЛ И БАРАЊЕ ЗА ИЗВИНУВАЊЕ

Почитувани,

Објавената инфорамација ,,Неверојатно: Вмровци крвнички претепале струмичанец затоа што на фејсбук го фалел Заев?!?! ,, објавена на 12.11.2020 на Вашиот портал maktel.mk е целосно неточна, без никакви докази и факти. Истата ја демантираме и отфрлуваме и сметаме дека е тенденциозна за да се наруши угледот и достоинството на мојот син и семејство.

Очигледно вака пласираната информација во која имате директна констатација е со цел да се оцрни личноста на мојот син,мене и целото мое семејство. Бараме јавно извинување за објавената вест на Вашиот портал на позиција каде што ја објавивте истата, а правдата ќе ја бараме и по судски пат бидејки иако не објавувате имиња сепак со констатациите и директно повикување на моја поранешна функција, јасно укажувате на јавноста за кого станува збор при што предизвикавте немир и болка во семејството.

Со почит,

Ване Стојанов

Поранешен градоначалник на општина Василево од редовите на ВМРО ДПМНЕ

Одговор од Мактел.мк:

Се извинуваме за пренесената информација без да ја сослушаме и втората страна, во иднина ќе внимаваме и ќе се поправиме во овој поглед, на вас и на вашето семејство искрено ви се извинуваме и ве молиме да ни простите немавме никаква намера или агенда, туку нашиот извор од Василево ни ги пренесе така информациите и ние му поверувавме а требаше таа информација сепак да ја провериме.

Со почит, Саше Ивановски уредник на Мактел.мк

loading...

AnimeFreak attack on titan animefreak: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://animefreak.ws/m/Yoa) Episode 39

AnimeTV watch anime dub: Watch Spirit Chronicles Episode Preview