БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

ДЕНЕСКА НА ПРОТЕСТИ ИЗЛЕГОА УДРЕНИТЕ СО МОКРА ЧОРАПА: НАД 5000 УМРЕА ОД КОРОНА, ОНИ МИСЛАТ ДЕКА КОРОНАТА НЕ ПОСТОИ И ДЕКА Е МЕЃУНАРОДНА ЗАВЕРА

Над 5000 наши сограѓани умрени во најгрозна мака и тешкотии, над 50 000 наши граѓани едвај спасија жива глава од опасната болест, а овие УДРЕНИТЕ СО МОКРА ЧОРАПА искочиле на простести и зборат дека пандемијата не постоела и била меѓународен заговор.

Бараат право да не носат маски и да не бидат вакцинирани и со тоа да ја шират болеста, самите да умираат од неа но и да ги заразуваат сите немоќни и стари и да ги убиваат и нив!

И затем некој нормален тоа ќе им го дозволи?!?! Па како е можно да се толку удрени во главата овие лудаци?!?! Свесни ли се дека се убиваат себеси но и своите блиски роднини пријатели со ова неодговорно забегано лудачко однесување?!?!

loading...

online anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanimeio GoGoAnime Record of Ragnarok

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 6

GoGoAnime Bleach (Dub) Episode 361

anime stream GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

free anime online My Hero Academia (Dub)