Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ДЕНЕСКА СЕ СЛУЧИ МАЛО БОЖЈО ЧУДО ВО ЗЕМЈАВА – ГО ВИДОВМЕ МИЦКОВСКИ ВО ИЗДАНИЕ КОЕ ДОСЕГА НЕ СМЕ ГО ВИДЕЛЕ НИКОГАШ – ОДГОВОРЕН, РАЗУМЕН, ПРАКТИЧЕН, КОНСТРУКТИВЕН, ПРАГМАТИЧЕН

Кој е овој Мицковски денеска, таков лидер не познаваме…

Разумен, одговорен, практичен, прагматичен, неее, ова не е Мицковски, ова е некој двојник на ЦИА…

Мицковски овие 3 години сме го научиле како попилист неодговорен, инфантилен лажов и попилист, шовинист, националист, паничар, манипулант, ситен политички профитер, инфантилен патетичен политичар, плачко, смешен ванаби државник, незграпен несмасен неускусен политички аматер кој се удвара на радикалните антички ќосиња…

Ова денеска беше вистинско позитивно освежување и изненадување барем за мене. Еееј да го имавме ваков Мицковски подолго време, вака да се однесуваше на многу теми и на многу моменти, колку ли брзо само ќе итавме напред.

Посакувам Мицковски да остане ваков во иднина, можеби ќе ги освои симпатиите на јавноста до ваквото однесување, еве прв пат да го пофалам во колумна, кој би можел тоа да го очекува од мене?!?!

loading...

Release the Spyce (https://animeflix.nl/m/EP4M) Episode 12

Website https://wcostream.cc: Watch Ievan Polkka wcostream Episode Full watch anime online

Watch Little Charo 2: Adventure in the Middle World (Dub) Episode 5

Website https://twistmoe.net: Watch Ga-Rei-Zero (Dub) twistmoe Episode 12 free anime online

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/gogoanimebe

Blip: https://blip.fm/profile/kissanimemx/props