МАКТЕЛ ОВА ГО НАЈАВИ ПРЕД ЕДНА НЕДЕЛА: СТЕВО И БРАНКО СЕ ЗДРУЖИЈА ВО НАПАД НА ЗАЕВ ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА БИХАЧКА!
МАКТЕЛ ОВА ГО НАЈАВИ ПРЕД ЕДНА НЕДЕЛА: СТЕВО И БРАНКО СЕ ЗДРУЖИЈА ВО НАПАД НА ЗАЕВ ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА БИХАЧКА!
ГРЧКАТА ДЕСНИЦА СЕ БОРИ ЗА НАС, ОВА Е ПРОСТО НЕВРОЈАТНО - Мицотакис: Време е ЕУ да испорача за Западен Балкан
ГРЧКАТА ДЕСНИЦА СЕ БОРИ ЗА НАС, ОВА Е ПРОСТО НЕВРОЈАТНО - Мицотакис: Време е ЕУ да испорача за Западен Балкан
СДСМ ГО ОСУДИ ОДНОСОТ НА ДАНЕЛА КОН НОВИНАРИТЕ: Арсовска кандидатката на Груевски, е иста како него, кукавички бега од новинарски прашања и соочување со јавноста
СДСМ ГО ОСУДИ ОДНОСОТ НА ДАНЕЛА КОН НОВИНАРИТЕ: Арсовска кандидатката на Груевски, е иста како него, кукавички бега од новинарски прашања и соочување со јавноста
Забрчанец на Регионална конференција за медиумска писменост и справување со дезинформациите: Демократските сили да се обединат, победата врз дезинформациите доаѓа преку соработка и отвореност
Забрчанец на Регионална конференција за медиумска писменост и справување со дезинформациите: Демократските сили да се обединат, победата врз дезинформациите доаѓа преку соработка и отвореност
АНТИ ВАКСЕРИТЕ СЕ НЕШТО ПОСЕБНО: Две скопјанки приведени на ГП „Прешево“ поради лажирање вакцинација во Врање
АНТИ ВАКСЕРИТЕ СЕ НЕШТО ПОСЕБНО: Две скопјанки приведени на ГП „Прешево“ поради лажирање вакцинација во Врање
ЈАВНОСТА ВО ШОК: ЗА ДА МУ НАШТЕТИ НА ЗАЕВ, ЦРВЕНКОВСКИ ШИРИ АНТИ НАТО И АНТИ ЕУ РЕТОРИКА?!?!
ЈАВНОСТА ВО ШОК: ЗА ДА МУ НАШТЕТИ НА ЗАЕВ, ЦРВЕНКОВСКИ ШИРИ АНТИ НАТО И АНТИ ЕУ РЕТОРИКА?!?!
Најчевска за Црвенковски: Ова е човекот кој ја внесе корупцијата на голема врата
Најчевска за Црвенковски: Ова е човекот кој ја внесе корупцијата на голема врата
БРАВО, ГРИЖАТА ЗА ВОЈНИЦИТЕ Е ПАТРИОТИЗАМ НА ДЕЛО - Становите од поранешна ЈНА ќе може да се откупуваат, барањата се поднесуваат до 15 јануари
БРАВО, ГРИЖАТА ЗА ВОЈНИЦИТЕ Е ПАТРИОТИЗАМ НА ДЕЛО - Становите од поранешна ЈНА ќе може да се откупуваат, барањата се поднесуваат до 15 јануари

ЏЕВАТ ИСЕНИ: ДРУЖЕ ЗАЕВ, ПАЗИ СЕ ОД ЛАЖНИ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ОВОЈ ПЕРИОД КОГА СЕ ДЕЛАТ ФУНКЦИИ

Почитувани мои,

Ние сите сме дел од едно прекрасно и макотрпно општество кое го коваме ден по ден речиси 30 (триесет години).

Би сакал секој од нас ако е достоен и чесен да прикаже каде, како и кога се градел во својата татковина, и како лојален граѓанин и како професионалец.

Доблесно е тоа да го направиме за својата земја и за нејзината успешност, нели?

Друже Заев, десет пати мерки еднаш сечи овој период кога се делат функции, врие од лажни социјалдемократи кои никнаа како печурки после дожд!

loading...

Watch anime online for free at ANIMEFLIX overlord animeflix

Website https://animeheaven.pro: Watch Ninja Girl & Samurai Master 2nd animeheaven Episode 26 animes online

GoGoAnime: Spriggan anime episode Full online free at https://gogoanime.be cautious hero gogoanime

Macross Δ: Delta Shougekijou (https://animebee.to/m/854x) Episode 9

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1431680

Forum1 shellmo: http://forum1.shellmo.org/member.php?action=profile&uid=1144296