ЈАНИ МАКРАДУЛИ ЌЕ ЈА СПАСИ МАКЕДОНСКА ПОШТА ОД БАНКРОТ - Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса
ЈАНИ МАКРАДУЛИ ЌЕ ЈА СПАСИ МАКЕДОНСКА ПОШТА ОД БАНКРОТ - Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса
ДЕЦАТА НА ЗАЕВИ СЕ МИРНИ И ВОСПИТАНИ ДЕЦА, НЕ СЕ ТОА БАГАБОНТИ И УЛИЧАРИ КАКО ШТО ВМРО ДПМНЕ ПОСАКУВА: Панче Заев негира негова вмешаност за наводен инцидент во скопски локал
ДЕЦАТА НА ЗАЕВИ СЕ МИРНИ И ВОСПИТАНИ ДЕЦА, НЕ СЕ ТОА БАГАБОНТИ И УЛИЧАРИ КАКО ШТО ВМРО ДПМНЕ ПОСАКУВА: Панче Заев негира негова вмешаност за наводен инцидент во скопски локал
(ВИДЕО) ВАСКО ЕФТОВ СИ СЕ ПОФАЛИ: ДА САКАВ ДА СЕ ПРОДАДАМ НА ПАРТИИТЕ, НЕМАШЕ ДА ЧУВАМ ДЕЦА ДОДЕКА ЖЕНА МИ ЈА МОНТИРА ЕМИСИЈАТА!
(ВИДЕО) ВАСКО ЕФТОВ СИ СЕ ПОФАЛИ: ДА САКАВ ДА СЕ ПРОДАДАМ НА ПАРТИИТЕ, НЕМАШЕ ДА ЧУВАМ ДЕЦА ДОДЕКА ЖЕНА МИ ЈА МОНТИРА ЕМИСИЈАТА!
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НОВА ВЛАДА ПОСЛЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НОВА ВЛАДА ПОСЛЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ
НИКОЛОВСКИ: Носењето на потребните законски измени за мерките од Планот за борба против корупција се важни за запазување на роковите за имплементација на Планот. Ова денеска го посочивме како исклучително важно на средбата со Претседателот на Собранието на РСМ, Талат Џафери
НИКОЛОВСКИ: Носењето на потребните законски измени за мерките од Планот за борба против корупција се важни за запазување на роковите за имплементација на Планот. Ова денеска го посочивме како исклучително важно на средбата со Претседателот на Собранието на РСМ, Талат Џафери
(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ДОСЕГА НЕМА ОПАСНИ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ КАЈ ВАКЦИНИРАНИТЕ, ОСВЕН МАЛО ЦРВЕНИЛО И ПОКАЧЕНА ТЕМПЕРАТУРА КАЈ ЕДЕН ВАКЦИНИРАН
(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ДОСЕГА НЕМА ОПАСНИ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ КАЈ ВАКЦИНИРАНИТЕ, ОСВЕН МАЛО ЦРВЕНИЛО И ПОКАЧЕНА ТЕМПЕРАТУРА КАЈ ЕДЕН ВАКЦИНИРАН
(ВИДЕО) ЗАЕВ: ИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА КАКО ЌЕ СЕ ОДРАЗИ ВРЗ СДСМ АКО НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР НА СДСМ БИДЕ ФАТЕН ВО КРИМИНАЛ, ПОВАЖНА МИ Е БИТКАТА ПРОТИВ КРИМИНАЛОТ!
(ВИДЕО) ЗАЕВ: ИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА КАКО ЌЕ СЕ ОДРАЗИ ВРЗ СДСМ АКО НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР НА СДСМ БИДЕ ФАТЕН ВО КРИМИНАЛ, ПОВАЖНА МИ Е БИТКАТА ПРОТИВ КРИМИНАЛОТ!
ДЕСНИЧАРИТЕ УСПЕАЈА ДА ЈА УПРОПАСТАТ НАЈЛИБЕРАЛНАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ - СО ОВА ИСЛАМОТ ПРАКТИЧНО Е ЗАБРАНЕТ КАКО ВЕРА ВО СРЦЕТО НА ЕВРОПА: Швајцарците изгласаа забрана за носење никаб и бурка
ДЕСНИЧАРИТЕ УСПЕАЈА ДА ЈА УПРОПАСТАТ НАЈЛИБЕРАЛНАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ - СО ОВА ИСЛАМОТ ПРАКТИЧНО Е ЗАБРАНЕТ КАКО ВЕРА ВО СРЦЕТО НА ЕВРОПА: Швајцарците изгласаа забрана за носење никаб и бурка

ЏЕВАТ ИСЕНИ: Како бе не ви е срам, маж ви СДСМ, жена во ДУИ, син во ЛДП, ќерка во НСДП, а дедо и баба во ВМРО, за секој случај…

Почитувани,

Слушам, читам, дали да верувам или да се воздржам од коментари. Но јас би пишувал бидејќи тоа право е мое и мој стил.
Има најава дека ќе имало чистка на директори, функционери и неработници. Ова е за едно големо ,, поздравување,, ако е така. Но, јас би направил чистка на тие кои наводно се претставуваат дека се СДСМ, а всушност ни тие, ниту некој од нивното семејство е СДСМ туку да си фатат некоја фотеља комотна, некој тендер или вработување. За таквите ниту сопствената жена, а ниту некој од неговите блиски би гласале за СДСМ.

Ајде да ги вратиме старите координации каде сите тие кои заземаа функции, унапредувања, тендери да ги донесат во СДСМ и да видиме дали некогаш присуствувале на некоја трибина.
Генерална чистка, проверка мора да има а најважно дали имаат лоза од СДСМ. А посебно на оније кој мисе правија другари во 2017 со две селфи слики на фб и одма СДСМ. Маж ви СДСМ, жена во ДУИ, син во ЛДП, ќерка во НСДП, а дедо и баба во ВМРО, за секој случај.

Да не дојде до промена на власт за да можат да бидат заштитени. Јас сакам и имам иницијатива, ајде да се преброиме кои сме СДСМ, со членка и изјави дека цело семејство е СДСМ и од кога.
Ајде да ги откриеме сончогледите.

loading...

My Hero Academia 4 (Dub) (https://gogoanime.be/m/yOOe) Episode 25 at GoGoAnime gogoanime boruto

Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 1 (https://animeplanet.cc/m/AeYg/ep-1) at website https://animeplanet.cc shield hero anime planet