ШОКАНТНО - ШИЛЕГОВ ОТКРИ: ФК ВАРДАР НЕМА СВОЈ ИМОТ, АКАДЕМИЈАТА И ТРЕНИНГ ЦЕНТАРОТ САМСОНЕНКО ГИ СТАВИЛ НА ИМЕ НА СВОЈАТА СОПРУГА!
ШОКАНТНО - ШИЛЕГОВ ОТКРИ: ФК ВАРДАР НЕМА СВОЈ ИМОТ, АКАДЕМИЈАТА И ТРЕНИНГ ЦЕНТАРОТ САМСОНЕНКО ГИ СТАВИЛ НА ИМЕ НА СВОЈАТА СОПРУГА!
БОМБА НА ШИЛЕГОВ: САМСОНЕНКО ГО ОГРАБИЛ ФК ВАРДАР, ДАДЕН МУ Е БЕЗ ДОЛГОВИ И СО ИГРАЧИ ВРЕДНИ 6 МИЛИОНА ЕВРА, СЕГА КЛУБОТ ИМА ДОЛГ ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА И ИГРАЧИТЕ ВРЕДАТ 800 ИЛЈАДИ ЕВРА!
БОМБА НА ШИЛЕГОВ: САМСОНЕНКО ГО ОГРАБИЛ ФК ВАРДАР, ДАДЕН МУ Е БЕЗ ДОЛГОВИ И СО ИГРАЧИ ВРЕДНИ 6 МИЛИОНА ЕВРА, СЕГА КЛУБОТ ИМА ДОЛГ ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА И ИГРАЧИТЕ ВРЕДАТ 800 ИЛЈАДИ ЕВРА!
РАЗБИЕНА ГОЛЕМА КУРТОНСКА ЌЕЛИЈА СО СОМОВИ КАПИТАЛЦИ КОЈА ЖДЕРЕЛА ПРАСИЊА ПЛАТЕНИ СО УНГАРСКО МАСЛО - Приведени Миленко Неделковски, Александар Пандов и Владимир Панчевски, пред полноќ биле во кафеана во Стајковци
РАЗБИЕНА ГОЛЕМА КУРТОНСКА ЌЕЛИЈА СО СОМОВИ КАПИТАЛЦИ КОЈА ЖДЕРЕЛА ПРАСИЊА ПЛАТЕНИ СО УНГАРСКО МАСЛО - Приведени Миленко Неделковски, Александар Пандов и Владимир Панчевски, пред полноќ биле во кафеана во Стајковци
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШИЛЕГОВ: ДОДЕКА СУМ ЈАС ГРАДОНАЧАЛНИК, ЗА 3,5 ГОДИНИ, НЕМА СКАНДАЛ ВО ГРАД СКОПЈЕ И ТОА ВМРО ДПМНЕ МНОГУ ГИ БОЛИ, ТИЕ СЕ НАДЕВАА НА НЕШТО ДРУГО!
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШИЛЕГОВ: ДОДЕКА СУМ ЈАС ГРАДОНАЧАЛНИК, ЗА 3,5 ГОДИНИ, НЕМА СКАНДАЛ ВО ГРАД СКОПЈЕ И ТОА ВМРО ДПМНЕ МНОГУ ГИ БОЛИ, ТИЕ СЕ НАДЕВАА НА НЕШТО ДРУГО!
(ВИДЕО) Шахпаска : Преку проширување на капацитетот, детската градинка „Синоличка“ сега може да згрижи 164 деца
(ВИДЕО) Шахпаска : Преку проширување на капацитетот, детската градинка „Синоличка“ сега може да згрижи 164 деца
ТРАГЕДИЈА НА ПОНИКВА Една девојка загина, а двајца се тешко повредени откако со џип паднале во провалија
ТРАГЕДИЈА НА ПОНИКВА Една девојка загина, а двајца се тешко повредени откако со џип паднале во провалија
СДСМ: Пресудата за случајот Таргет-Тврдина е удар врз остатоците на режимот на ВМРО-ДПМНЕ, патот на правдата е чист
СДСМ: Пресудата за случајот Таргет-Тврдина е удар врз остатоците на режимот на ВМРО-ДПМНЕ, патот на правдата е чист
СЕКОГАШ ХРАБАР, НА СВОЈА ШТЕТА, НО ЗА ДОБРОТО НА ЗЕМЈАТА: Љупчо Георгиевски со 5 точки како да се подобрат односите помеѓу С Македонија и Бугарија
СЕКОГАШ ХРАБАР, НА СВОЈА ШТЕТА, НО ЗА ДОБРОТО НА ЗЕМЈАТА: Љупчо Георгиевски со 5 точки како да се подобрат односите помеѓу С Македонија и Бугарија

Димитров: Јас сум мета на напад од различни центри, постои обид да се создаде раскол во Владата

Веројатно ќе беше разочарување само за членството и за симпатизерите нивото на кое е паднато Здружението што се претставува како политичка партија, ама фактот што таа групација претендира да е вистинска политичка алтернатива го прави нивното гротескно дејствување дебакл, реагира вицепремиерот за евроинтеграции Никола Димитров, откако лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски му најави интерпелација, а потпретседателот Александар Николовски обвини дека му работел ад грб на премиерот Зоран Заев.

„Интерпелацијата со којашто ми се заканија денеска, во период кога државата е соочена со сериозни предизвици, а јас лично сум мета на напади од разни центри што директно се борат против македонските интереси, всушност само помага самите тие да се нацртаат во графата каде суштински припаѓаат – рамо до рамо токму со тие центри, како тотални политички и државни деструктивци, изгубени и прегазени од чекорот на времето и процесите што им се одвиваат пред нос, додека тие во своите антимакедонски лаборатории го создаваат она од што и самите се изградени – интриги, завери, лаги и конструкции. Очајниот обид за создавање на внатрешен раскол во Владата е на иста линија и оди далеку над политичката прагма и нивната битка против нас како политички противници. Во ова историско премрежје и овој контекст, ова е директен напад кон самата држава и нејзините институции како столбови и носители на суверенитетот“, напиша Димитров на фејсбук.

loading...

Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 24 (https://kissanimeonline.com/m/Kga4/ep-24) at website https://kissanimeonline.com kissanime your name

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub at AnimeFreak anime freak tv