ЛАТАС ПАК ИЗЛАЖА: ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НЕМА НАПРАВЕНО НИТУ ЕДНА УЛИЦА ВО ГРАДОВ!
ЛАТАС ПАК ИЗЛАЖА: ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НЕМА НАПРАВЕНО НИТУ ЕДНА УЛИЦА ВО ГРАДОВ!
Претседателе Вучиќ, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик - цак и да се заебаваш со сите нас на балканот...
Претседателе Вучиќ, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик - цак и да се заебаваш со сите нас на балканот...
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Скопје станува вело град. Субвенциониравме 15.000 велосипеди за само четири години, планираме двојно повеќе во следниот мандат.
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Скопје станува вело град. Субвенциониравме 15.000 велосипеди за само четири години, планираме двојно повеќе во следниот мандат.
ШИЛЕГОВ: Град Скопје има одлична соработка со „Хера“ и на годишно ниво финансиски ги поддржува неговите бесплатни и доверливи сервиси за сексуално и репродуктивно здравје и за родово базирано насилство
ШИЛЕГОВ: Град Скопје има одлична соработка со „Хера“ и на годишно ниво финансиски ги поддржува неговите бесплатни и доверливи сервиси за сексуално и репродуктивно здравје и за родово базирано насилство
ТРАГЕДИЈА - НА КОЕ ДЕРЕЏЕ ПАДНА БРАНКО: ЛАТАС ДА ГО ЦИТИРА И ДА ГО ФАЛИ НА КУРТОН АЛФА!
ТРАГЕДИЈА - НА КОЕ ДЕРЕЏЕ ПАДНА БРАНКО: ЛАТАС ДА ГО ЦИТИРА И ДА ГО ФАЛИ НА КУРТОН АЛФА!
(ВИДЕО) ГОРАН ТОДОРОВ: ОВИЕ 4 ГОДИНИ ВО КАВАДАРЦИ ВЛАДАТА НА СДСМ ВЛОЖИ 11 МИЛИОНИ ЕВРА, ОВА СЕ ПРОЕКТИТЕ КОИ ГИ НУДИМЕ АКО ЈА ДОБИЕМЕ ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ
(ВИДЕО) ГОРАН ТОДОРОВ: ОВИЕ 4 ГОДИНИ ВО КАВАДАРЦИ ВЛАДАТА НА СДСМ ВЛОЖИ 11 МИЛИОНИ ЕВРА, ОВА СЕ ПРОЕКТИТЕ КОИ ГИ НУДИМЕ АКО ЈА ДОБИЕМЕ ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ
(ВИДЕО) ФИЛИПОВСКИ: Предвидуваме изградба на две нови градинки, во Мичурин и Ново Лисиче, како и реконструкција на градинката „Пчелка“. Ја барам вашата поддршка и за изведба на младински центар, доградба на ООУ „Блаже Конески“ и два затворени базени
(ВИДЕО) ФИЛИПОВСКИ: Предвидуваме изградба на две нови градинки, во Мичурин и Ново Лисиче, како и реконструкција на градинката „Пчелка“. Ја барам вашата поддршка и за изведба на младински центар, доградба на ООУ „Блаже Конески“ и два затворени базени
(ВИДЕО) МАКСО СТВАРНО ГА Е ОБРАЈА БОСТАН - ЦЕЛО КУМАНОВО ВЕЧЕРВА СЕ ПОЈАВИ НА МИТИНГОТ НА ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ!
(ВИДЕО) МАКСО СТВАРНО ГА Е ОБРАЈА БОСТАН - ЦЕЛО КУМАНОВО ВЕЧЕРВА СЕ ПОЈАВИ НА МИТИНГОТ НА ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ!

ДИМОВА ОТКРИВА КОЈ СТОИ ЗАД ЛАЖНАТА ВЕСТ ЗА МАГАРИЊАТА: Тортевски се занимаваше со нив зaшто му скративме пари и сега не тужи и не оцрнува во јавноста!

Директорката на Национал,ната агенција за европски образовни програми и мобилност, Лидија Димова вели дека поминала низ тродневна голгота, откако во јавноста излезе аферата со делење европски пари за проекти, а според неа пишувањата се поседица на тоа што таа во јуни месец објавила сторија за злоупотреба на европски средства од 2.2 милиони евра.

– И од овде започна целата голгота, а ова е случај од лани кој е пријавен уредно во Брисел и за ова прашањата треба да ги поставите кај јавниот обвинiтел – изјави Димова.

Во врска со реакциите дека биле доделени грантови за обука, како што објави адвокатот Александар Тортевски за „тренирање хрватско магаре и хрватски липицанер“, за кој училиште во земјава добило 83.000 евра, Димова рече:

– Не се магарињата толку смешни како што сакаше да се направи приказна во јавноста, и тоа не беше случајно. Таа небулоза произлезе од господинот Тортевски, кој се забавуваше со темата магариња, а господинот Тортевски има тужба против европската агенција бидејќи му скративме срeдства за проект и тоа не беше толку случајно – изјави Димова на денешната пресконференција..

Во врска со ВМРО-ДПМНЕ кои бараат моја оставка, додаде Димова, морам да ги разочарам и да кажам дека оставка нема да дадам се додека не откријам како се проневерени 2,2 милиони евра.

loading...

GoGoAnime: Occult Academy anime episode 13 online free at https://gogoanime.be hunter x hunter gogoanime

GUNDAM BUILD DIVERS Re:RISE (Dub) (https://animebee.to/m/q7x8) Episode 13

ANIMEFLIX: Butt Attack Punisher Girl Gautaman R anime episode Full online free at https://animeflix.nl fire force animeflix

Website https://animepahe.cc: Watch Juuza Engi: Engetsu Sangokuden - Gaiden Youzhou Genya animepahe Episode Full watch anime free

Huntingnet: https://www.huntingnet.com/forum/members/kissanime-contact-gmail-c.html

Credly: https://www.credly.com/users/animeflixnl/badges