Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

ДИРЕКТОРОТ НА КУРТОН АЛФА СЕ ЖАЛИ: ОВА ТЕЛЕВИЗИЈАТА БИЛА СКАПА ИГРАЧКА, ТЕШКО ДЕКА ЌЕ ОПСТАНЕМЕ?!?!

Директорот на куртон Алфа Јано Бојаџи во колумна на Нова Македонија се жали дека било тешко да менаџираш телевизија и да делиш плати.

Лети лекции дека за квалитетна телевизија требало 200 вработени, па МТВ требало да има над 1000 вработени со буџет од 30 милиони евра итн итн…

Се навикнал човекот да работи кога Грујо е на власт и му дава куфери со пари па сега му е тешко, не се продава добро унгарското маслиново уље во земјава изгледа…

Линк до колумната на следниов линк.

loading...

dubbed anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

free anime AnimeDao Black Clover (Dub)

AnimeDao The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

stream anime online AnimeDao Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Attack on Titan Final Season

sites to watch anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2