Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“

Директорот на затворот Скопје со демант до Доказ: Оваа објава е од Савова ДЕМАНТИРАМ ДЕКА НЕШТО ДОЛЖАМ КОН СИСТИНА ИЛИ КАМЧЕВ. АКО ПРОДОЛЖИТЕ СО ОБЈАВИ ЌЕ ТУЖАМ!

Во врска со лажните вести кои на нај подмолен начин се испратени до порталот Доказ од страна на Наташа Савова и болницата Аџибадем Систина, нај остро демантирам дека јас , моето потесно семејство, и моите пријатели никогаш не сме користеле било какви услуги во болницата Аџибадем Систина а кои не биле платени!

Последните тврдења се апсолутна лага и обид да се манипулира целокупната јавност, како и да се врши притисок врз целокупниот правен систем се со цел да избегне одговорност од криминалите кој со децении го следат Орце Камчев! Доколку се продолжи со ширењата на вакви деструктивни лаги ќе бидам приморан правдата да ја барам на суд!

loading...

animefreaktv. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime website My Hero Academia Season 4

One Piece Episode 1000

AnimeFreak Horimiya

free anime online DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

AnimeFreak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train