Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПРЕДНИЧИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗАВЧЕРАШНИТЕ ИЗБОРИ: ВЧЕРАШНИОТ ШАМАР ДЕНЕСКА ПРЕРАСНА ВО БОКС ВО ЧЕЛО!

Дојче Веле предничи во креирањето на општа паника во земјава по резултатите од локалните избори.

Вчера уредникот на Дојче Веле излезе со храбра анализа дека СДСМ добил јак шамар, ама денеска одлучиле дека тоа не е доволно, па искусниот Ерол Ризаов излегол со теза дека СДСМ добил бокс у чело.

Иако бројот на гласови на владејачката коалиција е изедначена со опозицијата плус Левица, сепак тоа не им смета на Дојче Веле да шират хистерија што секако ќе се одрази и врз резултатите на вториот круг.

СДСМ освои над 10 општини и има сериозни шанси во уште 10, и тука зборуваме за најголемите општини Скопје, Карпош, Центар, Битола, Куманово, Кочани, сепак тоа за Дојче Веле не е доволно.

Неверојатно е учеството на новинарите во проектот за враќање на ВМРО ДПМНЕ на власт, и тоа оние најискусните кои се нарекуваат бардови на мак новинарството.

loading...

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Watch The Little Norse Prince (Dub) Episode Full

Pokémon the Movie: Genesect and the Legend Awakened (Dub) (https://gogoanime.be/m/6wM) Episode Full

Website https://animebee.to: Watch Origami of Landscape animebee Episode Full anime online

Watch Rage of Bahamut: Genesis - Short Story Episode 2