ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години
ЧОВЕКОТ Е НАЈГОЛЕМО РАЗОЧАРУВАЊЕ, ЕДНАШ ЦЕНЕТ ЕКСПЕРТ А СЕГА - ИЗЕДЕ МЕ ТУЏА СРАМОТА - Калајџиев против самиот себе: На 27 април имаше и немаше тероризам?!?!
ЧОВЕКОТ Е НАЈГОЛЕМО РАЗОЧАРУВАЊЕ, ЕДНАШ ЦЕНЕТ ЕКСПЕРТ А СЕГА - ИЗЕДЕ МЕ ТУЏА СРАМОТА - Калајџиев против самиот себе: На 27 април имаше и немаше тероризам?!?!
ПРИЛЕП - ЈОВАНОСКИ: Во пресрет на утрешната слава на жителите на населбата Варош, „Голем Петок“, го асфалтиравме патот до манастирот „Св.Архангел Михаил“, во должина од 240 метра
ПРИЛЕП - ЈОВАНОСКИ: Во пресрет на утрешната слава на жителите на населбата Варош, „Голем Петок“, го асфалтиравме патот до манастирот „Св.Архангел Михаил“, во должина од 240 метра

ДОКАЗ ДЕКА СМЕ ТОТАЛНА ДЕМОКРАТИЈА: ПЛУСИНФО СО НАЈМНОГУ РЕКЛАМИ ВО ЗЕМЈАВА ПА ДУРИ И ОД ДРЖАВНИ АГЕНЦИИ, УРЕДНИКОТ И ГАЗДА НА ПОРТАЛОТ ГО НАРЕЧЕ ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ЛАЖГО И ГО ПРАТИ НА ПСИХИЈАТАР!

Геро денеска во колумна го нарече премиерот Заев лажго, кловн и го прати на психијатар.

Можете ли да замислете во Груевизмот да сте газда на портал и уредник на истиот и во колумна да го наречете Груо лажов, кловн и да го пратите на психијатар?!?! Како ли ќе си поминал после тој газда на тој портал? Тужба за навреда? Сите спонзори ќе се разбегаа од страв дека власта т.е режимот ќе им се наљути и ќе им праит контроли и нема да им дава тендери и нема да им враќа ДДВ…

А сега? Никому ништо, на Геро никој не му замера, спонзори еден куп, а дури има банери и од владини агенции и кампањи за безбедност во сообраќај и слични други медиски акции каде прво за огласување се бара Плсуинфо, значи никој не му замера на Геро што веќе 4 години води лична војна со Заев и СДСМ, никој не му се лути, дури и самиот Геро призна дека Заев му се јавил пред неколку месеци и си пиеле кафе луѓето како ништо да не се случува на јавна сцена?!?!

Има ли поголем доказ дека живееме во тотална демократија?!?! Јасно ли ви е зошто имаме толкав раст на Фридом Хаус?!

loading...

GoGoAnime gogoanime one piece: Attack on Titan Episode 25

AniWatch free anime: Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 11