(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ

ДОКАЗ ДЕКА СМЕ ТОТАЛНА ДЕМОКРАТИЈА: ПЛУСИНФО СО НАЈМНОГУ РЕКЛАМИ ВО ЗЕМЈАВА ПА ДУРИ И ОД ДРЖАВНИ АГЕНЦИИ, УРЕДНИКОТ И ГАЗДА НА ПОРТАЛОТ ГО НАРЕЧЕ ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ЛАЖГО И ГО ПРАТИ НА ПСИХИЈАТАР!

Геро денеска во колумна го нарече премиерот Заев лажго, кловн и го прати на психијатар.

Можете ли да замислете во Груевизмот да сте газда на портал и уредник на истиот и во колумна да го наречете Груо лажов, кловн и да го пратите на психијатар?!?! Како ли ќе си поминал после тој газда на тој портал? Тужба за навреда? Сите спонзори ќе се разбегаа од страв дека власта т.е режимот ќе им се наљути и ќе им праит контроли и нема да им дава тендери и нема да им враќа ДДВ…

А сега? Никому ништо, на Геро никој не му замера, спонзори еден куп, а дури има банери и од владини агенции и кампањи за безбедност во сообраќај и слични други медиски акции каде прво за огласување се бара Плсуинфо, значи никој не му замера на Геро што веќе 4 години води лична војна со Заев и СДСМ, никој не му се лути, дури и самиот Геро призна дека Заев му се јавил пред неколку месеци и си пиеле кафе луѓето како ништо да не се случува на јавна сцена?!?!

Има ли поголем доказ дека живееме во тотална демократија?!?! Јасно ли ви е зошто имаме толкав раст на Фридом Хаус?!

loading...

Watch Prison School (Dub) Episode 12

4Anime: BanG Dream! Garupa☆Pico anime episode 26 online free at https://4anime.biz watch animes

Watch Saint Beast: Kouin Jojishi Tenshi Tan Episode 13

Website https://animetv.cc: Watch Accel World animetv Episode 24 go anime tv

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimelol

Thetravelbrief: https://thetravelbrief.com/u/animeflixnl