ВО КАВАДАРЦИ СЕ РАБОТИ: Во тек е изградбата на фекална и атмосферска канализација, како и водоводна мрежа на ул. Ѓорѓи Соколов во должина од 500 метри
ВО КАВАДАРЦИ СЕ РАБОТИ: Во тек е изградбата на фекална и атмосферска канализација, како и водоводна мрежа на ул. Ѓорѓи Соколов во должина од 500 метри
ОЈО нареди вештачење на примероци од крв и урина на возачот што синоќа ја усмрти 24-годишната девојка кај „Сити мол“
ОЈО нареди вештачење на примероци од крв и урина на возачот што синоќа ја усмрти 24-годишната девојка кај „Сити мол“
ВИСОКО-ТЕХНОЛОШКИ ПОГОН НА СИТЕ 4 ТРКАЛА КАЈ OPEL GRANDLAND HYBRID4, OPEL INSIGNIA И OPEL INSIGNIA GSI
ВИСОКО-ТЕХНОЛОШКИ ПОГОН НА СИТЕ 4 ТРКАЛА КАЈ OPEL GRANDLAND HYBRID4, OPEL INSIGNIA И OPEL INSIGNIA GSI
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НЕУСПЕШЕН ОБИД НА ВМРО-ДПМНЕ ЗА ПОЛИТИЧКА ДИСКРЕДИТАЦИЈА
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НЕУСПЕШЕН ОБИД НА ВМРО-ДПМНЕ ЗА ПОЛИТИЧКА ДИСКРЕДИТАЦИЈА
Малите партии му порачаа на Мицкоски дека не ја менуваат страната
Малите партии му порачаа на Мицкоски дека не ја менуваат страната
БРАВО - Улиците и тротоарите во Општина Центар беспрекорно исчистени
БРАВО - Улиците и тротоарите во Општина Центар беспрекорно исчистени
Успешната приказна продолжува: Сашо Тасевски со нов мандат за директор на полицијата
Успешната приказна продолжува: Сашо Тасевски со нов мандат за директор на полицијата
Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија

ДРАМА ВО СЕДИШТЕТО НА ВМРО ДПМНЕ, ИМАЛО ВИСОК ТОН И ЗА МАЛКУ ИЗБЕГНАТА ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА: КОЦЕ ТРАЈАНОВСКИ СЕ СКАРАЛ СО МИЦКОВСКИ БИЛ БЕСЕН ШТО ГО ИЗНЕВЕРИЛЕ А 4 ГОДИНИ МУ ВЕТУВАЛЕ ДЕКА ЌЕ БИДЕ ПАК КАНДИДИРАН ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК

Коце Трајановски бил бесен што не е кандидиран пак за градоначалник а тоа му било ветувано 4 години, дознава Мактел од политичко – новинарските кулоари.

Баш поради тие ветувања од Мицковски, Коце не беше дел од иницијативата за вонреден конгрес и застана позади Мицковски. Кога дознал пред неколку дена дека кандидат ќе биде Данела Арсовска блиска пријателка на Грујо, Коце побеснел!

Дошол во партиското седиште и се скарал со Мицковски, имало висок тон, Коце бил толку бесен што за малку била избегната и физичка пресметка. Овие информации засега се на ниво на шпекулација правиме обиди да ги провериме со луѓе во ВМРО ДПМНЕ.

На човекот не му било јасно зошто се оди со каприц желби на Груевски наместо да се следат анкетите на кои тој водел пред сите можни кандидати на ВМРО ДПМНЕ.

Инаку многу е интересно како ВМРО ДПМНЕ како десничарска партија заговара семејни вредности а нивната кандидатка за Скопје ниту е мажена ниту има деца а има 41 година. Интересно е што исто така таа се преставува како бизнисменка а никој не знае со каков бизнис се бави?!?!

loading...

watch anime free. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Record of Ragnarok Episode 3

goanime pe Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

Naruto Episode 211

anime gogo GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

gogo anime tv Horimiya