Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ДРУЖЕ ШИЛЕГОВ, ГОРД СУМ НА ТЕБЕ, ПОКАЖА СРЦЕ И МУДА, МАШКИ ИЗДРЖА СО ЖЕСТОКО ТЕМПО, ТЕ НАПАЃАА ЗДРУЖЕНО ГРУЕВЦИ ФАШИСТИ КАРИЕРИСТИ И ОСТАЛА БАГРА

Навистина ми е мило кога некој мој близок или пријател или роднина ќе постигне некој успех, ќе покаже некоја величина, се радувам како мало дете.

Кога брат ми се вработи во Лојдс Банк во Лондон, најстарата финансиска осигурителна компанија во светот, додека јас во Бостон САД спиев на клупи и по паркови, се радував како да сум добил на лото, ем плачев ем се смеев од радост.

Сега кога го гледам другарот Петре како силно храбро машки се држи во тв дебатите каде разни ољевци дољевци се кикотат го навредуиваат го плукаат го деградираат му подметнуваат а он машки силно стабилно силно издржа да не налета на нивните местенки, не успеаја да го извадат од такт од чевли да направи некој гаф некој нервозен испад…

Машки издржа буквално медиски масакар овие месец време, беа нападнати и неговото семејство и тој како личност, неверојатна црна кампања, но тој секое утро се будеше во рано и почнуваше со пресови уште во 9 часот па се до вечер средби низ цел град до 12 по полноќ…

Храбро се бореше и го бранеше своето дело на својот тим низ Скопје, тешко беше да се пробие низ таа бука и галама и простаклук на едни гадни гадови злобни кои покажаа дека не го сакаат Скопје колку што го мразат Петре и се чудам зошто?

Петре не е премиер, нема моќ, зошто ли толку го презираат и мразат? Дали се тоа платени хиени? Ќе дознаеме…

Напред Петре, верувам дека Скопјани ќе те наградат за сето ова, се гордеам со тебе што те имам за пријател, навистина си човек кој ќе стви своја ера во нашиот главен град.

loading...

Steins;Gate 0: 23β- Divide by Zero (Dub) Episode Full

Dae Jang Geum: Jang Geum's Dream Episode 26

Website https://animepahe.cc: Watch Bai Niao animepahe Episode Full online anime

WCOStream: Candy☆Boy anime episode 7 online free at https://wcostream.cc watch anime

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD