(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка

ДУКОВСКИ: Трудот и маката на тутунарите мора да се плати!

Trudot i makata na tutunarite treba i mora da se plati.

Politizacijata na tutuno proizvoditelite nesmee da dovede do lazna slika za cenata,TUTUNOT mora da se vrednuva po klasi i mora da bide cesno i odgovorno procenet.P,S Apel do tutunarute ako ovoj protest ne e politicki motiviran da ne se protestira samo pred Tut-kom koj otkupuva 2,5 milioni kilogrami tutun,Tuku i pred Sokotab(10milioni) Aliansa(6milioni) Seke(4milioni)

Ako bidat zadovolni tutunoproizvoditelite so cena od toa benefid ke vidat site stopanski granki vo Prilep i Makedonija.

loading...

Tokyo Godfathers Remastered (Dub) (https://animebee.to/m/p9wp) Episode Full

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFLV: Case Closed: The Phantom of Baker Street anime episode Full online free at https://animeflv.uk free anime online

Website https://animepahe.cc: Watch Fight!! Iczer-1 (Dub) animepahe Episode 3 watch animes

Crokes: https://www.crokes.com/gogoanimebe/

Crokes: https://www.crokes.com/animeflixnl/profile/