Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ДВАЈЦА БИТОЛЧАНИ НА 77 И 79 ГОДИШНА ВОЗРАСТ СЕ УДАВИЈА ВО АЛБАНИЈА НА ПЛАЖАТА ШПИЛЕ КАДЕ ИМА ГОЛЕМИ БРАНОВИ

Извори на „Топ Ченел“ велат дека по ручекот, тројца од македонските туристи отишле во морето, а само еден се вратил. (Фото: Топ Ченел/принтскрин)

Двајца туристи од Македонија се удавија во морето кај Спиле, Албанија, објави албанската телевизија „Топ Ченел“.

Извори на телевизијата велат дека станува збор за двајца битолчани на возраст од 77 и 79 години, кои биле пријатели и дошле во група од 52 луѓе на албанското крајбрежје.

За двајцата битолчани, ова било четврти ден од нивниот престој во Спиле, додаваат од телевизијата.

loading...

The Laughing Spider (https://animeflv.uk/m/A0jq) Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Naruto x UT animekisa Episode Full anime

TwistMoe: Hoozuki no Reitetsu OVA anime episode 4 online free at https://twistmoe.net animes online

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Mobypicture: https://www.mobypicture.com/user/animefreakws

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animefreakws/about