ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово

Две кривични за Интермецо за загрозување на јавното здравје: Тие се срам за државата, рече Пауновски

Скопскиот ексклузивен бар Интермецо во населбата Капиштец има кривична пријава за загрозување на јавното здравје, потврди за Фактор, директорот на Паразниот инспекторат, Стојко Пауновски, кој истовремено нагласи дека ова е втора кривична пријава за Интермецо.

-Пред две-три недели е првата, од завчера има уште една. Преполно било, забава со огромен број луѓе, а од протоколите нула. Ништо не е испочитувано. Навистина сите како Интермецо, Мош, Аватар од Струмица, сите такви ексклузивни кои се прават, се само се голем и невиден срам за државата, луто вели директорот Пауновски за Фактор.

Истовремено потенцира дека искрено жали што инспекцијата не е во можност веднаш да ги запечати на еден месец.

loading...

Utawarerumono OVA Picture Drama Episode 3

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: Avatar: The Last Airbender anime episode 1 online free at https://animeheaven.pro animeheaven unblocked

Android libhunt: https://android.libhunt.com/u/animefreakws

Flipboard: https://flipboard.com/@gogoanimebe