ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПРЕДНИЧИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗАВЧЕРАШНИТЕ ИЗБОРИ: ВЧЕРАШНИОТ ШАМАР ДЕНЕСКА ПРЕРАСНА ВО БОКС ВО ЧЕЛО!
ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПРЕДНИЧИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗАВЧЕРАШНИТЕ ИЗБОРИ: ВЧЕРАШНИОТ ШАМАР ДЕНЕСКА ПРЕРАСНА ВО БОКС ВО ЧЕЛО!
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа

ДВОЛИЧНОСТА НА МИЦКОВСКИ НА ДЕЛО: ЦЕЛА НЕДЕЛА ПЛУКАШЕ ПО ИНИЦИЈАТИВАТА ОТВОРЕН БАЛКАН, СЕГА ВО БЕЛГРАД ПРЕД ВУЧИЌ ДАДЕ ПОДДРШКА ЗА ПРОЕКТОТ?!?!

Цела недела ВМРО ДПМНЕ преку соопштенија и пресови ја исмеваше иницијативата ОТВОРЕН БАЛКАН, бараше оставка од Заев поради истата, ја нарекуваше неуспех, крах на меѓународната политика на Заев , Османи и Димитров, за сега по една недела да отиде во Белград на баци рака кај Вучиќ и да даде поддршка за проектот?!?!

ВМРО ДПМНЕ излезе со соопштение за денешната средба Мицковски – Вучиќ во Белград:

„Мицкоски посочи дека потребно е регионот конечно да направи сериозен чекор во однос на борбата и потрагата за подобар живот и посреќни граѓани. Иднината на регионот не е во градење на ѕидови, туку мостови кои ќе донесат подобар и побогат живот за сите. Тој посочи дека европското интегрирање треба да биде акцелератор на тие процеси. Двајцата соговорници истакнаа подготвеност за продлабочена соработка во рамките на Европската народна партија. Вучиќ даде поддршка на позициите за развој на соработката и продлабочено пријателство, како и иницијативата ‘Мини Шенген‘ која не смее да се гледа како алтернатива на Европската Унија туку како на начин на премостување на бариерите и развој на државите“, се вели во соопштението на опозициската ВМРО-ДПМНЕ.

loading...

Website https://animepahe.cc: Watch Gintama Season 2 animepahe Episode 51 animepahe

AnimeTV: Crayon Shin-chan Movie 18: Chou Jikuu! Arashi wo Yobu Ora no Hanayome anime episode Full online free at https://animetv.cc 9 anime tv

Website https://gogoanime.be: Watch Kamikaze Kaitou Jeanne gogoanime Episode 44 animes online

THE [email protected] CINDERELLA GIRLS Theater (Web) 2nd Season (https://4anime.biz/m/RM2r) Episode 13

Instagram: https://www.instagram.com/gogoanimebe/

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/kissanimemx