ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци
Ако решиме да рушиме 50 000 куќи, ќе ни требаат 50 милиона евра само за рушење плус уште 500 милиона евра за пак да им ги изградиме куќите според план затоа што не мислите дека треба да оставиме 100 000 народ на улица без покрив на главата?!
Ако решиме да рушиме 50 000 куќи, ќе ни требаат 50 милиона евра само за рушење плус уште 500 милиона евра за пак да им ги изградиме куќите според план затоа што не мислите дека треба да оставиме 100 000 народ на улица без покрив на главата?!
Рано е да се тргнат маските на отворено, за тоа ќе се разговара следната недела, вели Филипче
Рано е да се тргнат маските на отворено, за тоа ќе се разговара следната недела, вели Филипче
МОН: Апсурдно е да се протестира против напредок во образованието
МОН: Апсурдно е да се протестира против напредок во образованието
(ВИДЕО) САМО ВО СКОПЈЕ ТРЕБА ДА СЕ СРУШАТ 15 000 КУЌИ АКО НЕ ГО ДОНЕСЕМЕ ЗАКОНОТ ЗА ДИВОГРАДБИ
(ВИДЕО) САМО ВО СКОПЈЕ ТРЕБА ДА СЕ СРУШАТ 15 000 КУЌИ АКО НЕ ГО ДОНЕСЕМЕ ЗАКОНОТ ЗА ДИВОГРАДБИ
БИТКА ЗА НЕОПРЕДЕЛЕНИТЕ: БОГОЈЕСКИ ОД МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ ГО СТИГНА АПАСИЕВ ПО ПОПУЛАРНОСТ НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ!
БИТКА ЗА НЕОПРЕДЕЛЕНИТЕ: БОГОЈЕСКИ ОД МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ ГО СТИГНА АПАСИЕВ ПО ПОПУЛАРНОСТ НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ!

Е ОВА Е ХРАБРОСТ – РАШКОВСКИ ГИ ПОВИКА ВМРОВЦИТЕ НА ТВ ДУЕЛ: АЈДЕ ДОЈДЕТЕ НА САМО ВИСТИНА ДА СЕ СООЧИМЕ ЗА СИТЕ КЛЕВЕТИ КОН МЕНЕ!

Денес ексллузивно за Канал 5 ТВ , Драги Рашковски ја искомуницара нашата ТВ куќа, за која изјави:

„Правните дилеми треба да оставиме да ги решаваат оние кои за тоа се задолжени: полиција, обвинителство, суд.Политичката дебата ако може и да се нарече дебата која се отвори може да се разјасни преку политички дуели. Ќе заврши мојот ако после се може да се нарече одмор, па нека повели ВМРО-ДПМНЕ преку оној кој ме повика, поранешниот министер Наќе Чулев, да дојде и да дебатираме. Не само за ова. За се што до сега ме обвинуваа.“

САМО ВИСТИНА , политичко дебатна емисија која е убедливо најгледана и највлијателна во медиумскиот простор, му нуди на Рашковски на 1, 2 или 3 Април да учествува во ТВ дуел со Наќе Чулев, што реално тешко ќе се оствари затоа што екс „техничкиот“ министер за внатрешни работи не се појави на дуели иако го каниме веќе 3 месеци, но пак затоа сигурно во опозициската партија има „јунак“ кој ќе прифати 90 минутен ТВ дуел со г-дин Драги Рашковски во САМО ВИСТИНА.

Сега чекаме потврда од Рашковски, а потоа почнуваме со потрага на соодветен , висок, не по сантиметри, туку по позиција , функционер во ВМРО-ДПМНЕ кој ќе се соочи со екс генсекот на владата на Македонија.

loading...

AnimeTV free anime tv shows online: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02

GoGoAnime gogoanime re zero: Kuroko's Basketball 2 (https://gogoanime.be/m/m2B) Episode 25