(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ
(ВИДЕО) Влада: Премиерот беше прецизен, банално е прашањето дали нема поспособен од него во СДСМ, а не прашањата за несреќата и моралните оставки
(ВИДЕО) Влада: Премиерот беше прецизен, банално е прашањето дали нема поспособен од него во СДСМ, а не прашањата за несреќата и моралните оставки
ШОКАНТНО: ГРУЕВСКИ И ВМРО ДПМНЕ СПРЕМАЛЕ АТЕНТАТ НА ЗАЕВ ВО 2018-ТА, САД ДОЗНАЛЕ И ГО СПРЕЧИЛЕ АТЕНТАТОТ СО ЗАКАНА КОН НАРАЧАТЕЛИТЕ ДЕКА ЌЕ ОДГОВАРААТ!
ШОКАНТНО: ГРУЕВСКИ И ВМРО ДПМНЕ СПРЕМАЛЕ АТЕНТАТ НА ЗАЕВ ВО 2018-ТА, САД ДОЗНАЛЕ И ГО СПРЕЧИЛЕ АТЕНТАТОТ СО ЗАКАНА КОН НАРАЧАТЕЛИТЕ ДЕКА ЌЕ ОДГОВАРААТ!
(ВИДЕО) Премиерот Зоран Заев и министерката Шахпаска на 75 години од основањето на Сојузот на пензионерите: Пензискиот фонд е стабилен, а пензиите растат и се исплаќаат редовно
(ВИДЕО) Премиерот Зоран Заев и министерката Шахпаска на 75 години од основањето на Сојузот на пензионерите: Пензискиот фонд е стабилен, а пензиите растат и се исплаќаат редовно
ДЕМАНТ ОД ДЗС: АПАСИЕВ ЛАЖЕ, бројките за наводни одбивања да се попишат се измислени, целосно неточни и немаат никаков допир со реалноста
ДЕМАНТ ОД ДЗС: АПАСИЕВ ЛАЖЕ, бројките за наводни одбивања да се попишат се измислени, целосно неточни и немаат никаков допир со реалноста
МОЖЕ ЌЕ ГИ ПРИФАТАМ ОСТАВКИТЕ: Заев ќе ги почека извештаите од истрагата за пожарот, па ќе пресече
МОЖЕ ЌЕ ГИ ПРИФАТАМ ОСТАВКИТЕ: Заев ќе ги почека извештаите од истрагата за пожарот, па ќе пресече

ЕНИГМА – ЗОШТО РЕЖИМСКИТЕ ЏЕЛАТИ ШВРГОВСКИ И ЗВРЛЕВСКИ НЕ СЕ ДОСЕГА ОСУДЕНИ И ПИКНАТИ ВО ЗАТВОР ЗА ПОЛИТИЧКИТЕ СУДСКИ ПРОГОНИ?!?! КОЈ ГИ ШТИТИ?!?!

Последните снимки т.е бомби за затворањето на А1 само покажува колку расипани гадови биле јавните обвинители Шврговски и Зврлевски, затоа што и за него имаше снимки како Јанкуловска го викала во кабинет и си знаел он како да ја затвори истрагата за Ставревски.

Но и без тие снимки знаевме за местенките за Љубе Бошковски, за новинарот Кежаровски, за процесот ШПИОН и редица други судски местенки со кои се газеше со чизма по опозицијата и по неподобните!

Главни ЏЕЛАТИ во таа операција беа токму јавните обвинители Шврговски и Зврлевски, последниот најмногу се избрука со смешниот обвинителен акт за 27-ми април кога буквално ги амнестираше сите убијци со смешно обвиниение учество во толпа за што добија условни казни!?!?!?!?!

Зошто овие двајца гадови не се веќе осудени за сите овие местенки и зошто не се веќе во затвор?!?! КОЈ ГИ ШТИТИ?!?! САМАТА СУДСКО ОБВИНИТЕЛНА ФЕЛА?!?!?! ТОА Е УШТЕ ЕДЕН ЗЛОСТОР!!!

loading...

Website https://animekisa.in: Watch Pikachu's Great Ice Adventure animekisa Episode Full watch anime free

Watch anime online for free at AnimeDao haikyuu season 2 animedao

Website https://animebee.to: Watch Gaiking: Legend of Daiku-Maryu animebee Episode 39 english dubbed anime

Website https://animeflix.nl: Watch Tsurikichi Sanpei animeflix Episode 109 animeflix another

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/kissanimemx

Forum fastcap: https://forum.fastcap.com/profile/animefreakws/