(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

ЕТЕ КОЛКУ Е НЕЗАВИСНА И КОЛКУ ЌЕ ВИДИМЕ АИР ОД НЕА: ДАНЕЛА АРСОВСКА ВО СВОЕТО ПРВО ИНТЕРВЈУ НЕ КАЖА НИТУ ЕДЕН ПРОЕКТ КОЈ ЌЕ ГО ПОНУДИ НА СКОПЈАНИ

Иако Валентин Николовски познатиот Тино едно 5 минути ја молеше да открие барем еден проркт кој ќе им го понуди на Скопјани, Данела Арсовска во своето прво интервју не откри ниту еден таков проект.

Тоа значи две работи, дека таа ниту е спремна за таа функција и чека некој на готово да и напише програма која таа само ќе ја чита на пресовите кои ќе следат…

Второ, тоа значи дека таа без да се искоординира со ВМРО ДПМНЕ нема да зборува за програма и проекти, значи ќе чека во ВМРО ДПМНЕ да и напишат програма и да и предвидат проекти заота што таму знаат за буџети и за рокови и за тендери, она е табула раза.

Ете толку ќе имаме независен кандидат и толку ќе видиме аир од неа ако не дај боже победи за што сите анкети велат дека нема ниту теоретски шанси.

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Girls & Panzer OVAs animeflv Episode 6 online anime

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

animepahe :: okay-ish anime website

https://animedao.nl assassination classroom animedao

Android libhunt: https://android.libhunt.com/u/animefreakws

Coub: https://coub.com/animeflixnl