БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови
Шилегов: Распишан тендерот за БРТ, Скопје е првиот град во регионот со ваков систем за јавен превоз
Шилегов: Распишан тендерот за БРТ, Скопје е првиот град во регионот со ваков систем за јавен превоз
ШИЛЕГОВ: БЕГАЊЕТО ОД ДЕБАТИ НА АРСОВСКА Е НАВРЕДЛИВО ЗА СКОПЈАНИ
ШИЛЕГОВ: БЕГАЊЕТО ОД ДЕБАТИ НА АРСОВСКА Е НАВРЕДЛИВО ЗА СКОПЈАНИ
ШИЛЕГОВ ГИ ПРИФАТИ БАРАЊАТА ЗА ВОДНО ОД ИНИЦИЈАТИВАТА „ГО САКАМ ВОДНО“
ШИЛЕГОВ ГИ ПРИФАТИ БАРАЊАТА ЗА ВОДНО ОД ИНИЦИЈАТИВАТА „ГО САКАМ ВОДНО“
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО

ЕВЕ ШТО СРАБОТИ НЕДЕЛАВА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ГАЗИ БАБА

#ОГБИНФО пресек на активностите

➡ Доделени 600.000 денари грат за три аплицирани проекти преку програмата Поддршка на студенти иноватори
➡ Поставен летниковец на улица Коце Металец кај зграда број 2 во Железара
➡ Средба со сопствениците на дуќаните од ТЦ Хиподром
➡Одлично поминаа првите репризи од претставите „Ожени Ме“ и „Разведи Ме“
➡ Новиот број на општинскиот весник Гази Баба со нов дизајн и нов концепт
➡ Работен состанок со делегација на Кинеската Државна градежна инженерска компанија
➡Меморандум за соработка меѓу општина Гази Баба и Кинеската Државна градежна компанија
➡Одржана јавна расправа за разгледување на Нацрт извештаите за Стратегиска оценка на животната средина

loading...

AnimeDao: Hypnosis Mic: Division Rap Battle - Rhyme Anima anime episode 13 online free at https://animedao.nl fruits basket animedao

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Major: Message animetv Episode Full anime tv all free

ANIMEFLIX: Yuusha Shirei Dagwon anime episode 48 online free at https://animeflix.nl sword art online animeflix

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/animeflixnl/

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1323268/gogoanimebe