ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
ОВАА ВЛАСТ НЕМА МИЛОСТ КОН НИКОГО, ЗАКОНИТЕ ВАЖАТ ЗА СИТЕ: Осумдневен притвор заради закани кон кандидатот на ВМРО за градоначалник во Прилеп
ОВАА ВЛАСТ НЕМА МИЛОСТ КОН НИКОГО, ЗАКОНИТЕ ВАЖАТ ЗА СИТЕ: Осумдневен притвор заради закани кон кандидатот на ВМРО за градоначалник во Прилеп

БОМБА НА МАКТЕЛ – ЕВЕ ЗОШТО МИЦКО ЈА ИЗБРАЛ: И ТАА КАКО НЕГО СЕ НАСЛЕДИЛА ОД ТАТЕ НА ГОТОВО!

Исто како што Мицковски се во животот има добиено на тацна и за ништо сам се нема изборено, таква е приказната и со кандидатката на ВМРО ДПМНЕ за Скопје, Данела Арсовска.

Мицко да потсетиме е професор на Машински каде професор бил и неговиот татко, практично тате му помогнал да заврши факултет, да магистрира и да докторира.

А ВМРО ДПМНЕ ја доби исто така на подарок, Груевски му ја даде на готово, не се сам избори за лидерската позиција со некаков бунт или преврат како што направи Заев на Бихачка.

А приказната на Данела е слична, таа нема свој бизнис, туку е консултант, демек соли памет на други како да водат бизнис, додека капиталот таа го има наследено од својот татко кој имал неколку хотели низ Скопје и неколку старечки домови.

Татино синче со татино ќере, тоа е привлечноста во моментов иако многумина шпекулираат дека Данела е личен избор на Груевски, дека има вистина во ова потврдува и фактот што Данела е почесен конзул на Унгарија во земјава?!?!

loading...

ANIMEFLIX: Armed Girl's Machiavellism (Dub) anime episode 12 online free at https://animeflix.nl banana fish animeflix

WCOStream: Napping Princess (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc the flintstones wcostream

Website https://kissanime.mx: Watch Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku kissanime Episode Full kissanime bleach

Website https://gogoanime.be: Watch Yona of the Dawn gogoanime Episode 24 go go go anime

Discogs: https://www.discogs.com/fr/user/animeflixnl

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/gogoanimebe/