МПЦ-ОА: Пред СПЦ е изборот дали ќе остане надвор од решавање на спорот негирајќи ги правата на Цариградскиот престол или ќе даде амин
МПЦ-ОА: Пред СПЦ е изборот дали ќе остане надвор од решавање на спорот негирајќи ги правата на Цариградскиот престол или ќе даде амин
НОВ ТРИУМФ НА ВЛАДАТА - Среде пандемија, италијанска „Витило“ ќе инвестира нови 10 милиони евра во земјава!
НОВ ТРИУМФ НА ВЛАДАТА - Среде пандемија, италијанска „Витило“ ќе инвестира нови 10 милиони евра во земјава!
СПАСОВСКИ: Продолжува опремувањето на полицијата, нова опрема за полициските службеници од Одделението за претходница и сообраќајно ескортно обезбедување
СПАСОВСКИ: Продолжува опремувањето на полицијата, нова опрема за полициските службеници од Одделението за претходница и сообраќајно ескортно обезбедување
МВР ЈА ПРЕДУПРЕДУВА ЈАВНОСТА: РОДИТЕЛИТЕ ДА ВНИМАВААТ НА СВОИТЕ ДЕЦА КОИ КОРИСТАТ ТИК ТОК, ВО РУСИЈА И ИЗРАЕЛ СЕ ЗАБЕЛЕЖАНИ ПОВИЦИ ЗА САМО ПОВРЕДУВАЊЕ!
МВР ЈА ПРЕДУПРЕДУВА ЈАВНОСТА: РОДИТЕЛИТЕ ДА ВНИМАВААТ НА СВОИТЕ ДЕЦА КОИ КОРИСТАТ ТИК ТОК, ВО РУСИЈА И ИЗРАЕЛ СЕ ЗАБЕЛЕЖАНИ ПОВИЦИ ЗА САМО ПОВРЕДУВАЊЕ!
БОТОВИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ КРЕНАА РАЦЕ ОД МИЦКОВСКИ: ОВАА ФОТКА Е ХИТ НА ТВИТЕР И ФЕЈСБУК!
БОТОВИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ КРЕНАА РАЦЕ ОД МИЦКОВСКИ: ОВАА ФОТКА Е ХИТ НА ТВИТЕР И ФЕЈСБУК!
(ВИДЕО) ТОА Е ТАА ХАРИЗМА НА ГОЛЕМИТЕ ЛИДЕРИ КОЈА ИЛИ ЈА ИМАШ ИЛИ ЈА НЕМАШ: БОЈКО БОРИСОВ МУ ГО ДАДЕ СВОЕТО ПАЛТО НА ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
(ВИДЕО) ТОА Е ТАА ХАРИЗМА НА ГОЛЕМИТЕ ЛИДЕРИ КОЈА ИЛИ ЈА ИМАШ ИЛИ ЈА НЕМАШ: БОЈКО БОРИСОВ МУ ГО ДАДЕ СВОЕТО ПАЛТО НА ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
(ВИДЕО) ПАЗЕТЕ ЛУЃЕ, КОПИЛИЊА И МОНСТРУМИ ДЕМНАТ НА ИНТЕРНЕТ СО НАМЕРА ДА ВЕ ОГРАБАТ
(ВИДЕО) ПАЗЕТЕ ЛУЃЕ, КОПИЛИЊА И МОНСТРУМИ ДЕМНАТ НА ИНТЕРНЕТ СО НАМЕРА ДА ВЕ ОГРАБАТ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ: ПРОБЛЕМОТ НА ВМРО ДПМНЕ Е ШТО ТОЛКУ МНОГУ ГО МРАЗАТ ЗАЕВ ШТО ПОВЕРУВАА ВО ПРИКАЗНИТЕ ДЕКА ЗАЕВ Е ГЛУП, И ТУКА Е ПРОБЛЕМОТ ШТО ГО ПОТЦЕНУВААТ ЦЕЛО ВРЕМЕ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ: ПРОБЛЕМОТ НА ВМРО ДПМНЕ Е ШТО ТОЛКУ МНОГУ ГО МРАЗАТ ЗАЕВ ШТО ПОВЕРУВАА ВО ПРИКАЗНИТЕ ДЕКА ЗАЕВ Е ГЛУП, И ТУКА Е ПРОБЛЕМОТ ШТО ГО ПОТЦЕНУВААТ ЦЕЛО ВРЕМЕ

ЕВЕ ЗОШТО НЕМА ДА ИМА ВОНРЕДЕН КОНГРЕС НА ВМРО ДПМНЕ – АЛЕКСАНДАР НИКОЛОВСКИ СЕ ИЗДАДЕ ПРЕД НОВИНАРИТЕ: КАМЕРАТА НА АЛСАТ М УЛОВИ НА НЕГОВИОТ КОМПЈУТЕР ТАБЕЛА СО ДЕЛЕГАТИ ЗА ВОНРЕДЕН КОНГРЕС НА ВМРО ДПМНЕ!

При снимањето на прилог на новинарите од емисијата 360 степени на Аласат М, темата беше ДУП на ШИК Јелак во Тетово, камерата го сними компјутерот на потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николовски при што се гледа ексел документ креиран на 11-ти август со наслов ДЕЛЕГАТИ ЗА 16-ТИ ВОНРЕДЕН КОНГРЕС НА ВМРО ДПМНЕ.

Датумот е многу интересен кога е креиран документот, само неколку дена по средбата на Мицковски со Ахмети на која лидерот на ДУИ му соопшти на лидерот на ВМРО ДПМНЕ дека има намера да почне преговори за влада со Зоран Заев бидејќи го смета за победник на изборите.

Што може да заклучиме од овој документ? Раководството на ВМРО ДПМНЕ цел месец се обидувало да скрпи делегати кои ќе гласаат за Христијан Мицковски да остане лидер на партијата и кога не успеаја во тоа пред неколку дена како казна за тој неуспех беше сменет генералниот секретар на партијата, Игор Јанушев а лидерот Мицковски смисли мајмунарија со која наводно од инсистирал на конгрес ама ЦК неќело да чуе?!?!

loading...

How Not to Summon a Demon Lord (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Z5k3) Episode 12 at AnimeHeaven attack on titan anime heaven

Pokemon Journeys: The Series Episode 51 at website https://animeflix.nl animeflix my hero academia heroes rising