(ВИДЕО) Петар Колев: Мицкоски ако не е талибанец нека предложи македонските Бугари да влезат во Уставот
(ВИДЕО) Петар Колев: Мицкоски ако не е талибанец нека предложи македонските Бугари да влезат во Уставот
ТЕМЕЛКОВСКИ: Поблиску до најдобрата општина и безгрижно секојдневие
ТЕМЕЛКОВСКИ: Поблиску до најдобрата општина и безгрижно секојдневие
МАКТЕЛ ОВА ГО НАЈАВИ ПРЕД ЕДНА НЕДЕЛА: СТЕВО И БРАНКО СЕ ЗДРУЖИЈА ВО НАПАД НА ЗАЕВ ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА БИХАЧКА!
МАКТЕЛ ОВА ГО НАЈАВИ ПРЕД ЕДНА НЕДЕЛА: СТЕВО И БРАНКО СЕ ЗДРУЖИЈА ВО НАПАД НА ЗАЕВ ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА БИХАЧКА!
ГРЧКАТА ДЕСНИЦА СЕ БОРИ ЗА НАС, ОВА Е ПРОСТО НЕВРОЈАТНО - Мицотакис: Време е ЕУ да испорача за Западен Балкан
ГРЧКАТА ДЕСНИЦА СЕ БОРИ ЗА НАС, ОВА Е ПРОСТО НЕВРОЈАТНО - Мицотакис: Време е ЕУ да испорача за Западен Балкан
СДСМ ГО ОСУДИ ОДНОСОТ НА ДАНЕЛА КОН НОВИНАРИТЕ: Арсовска кандидатката на Груевски, е иста како него, кукавички бега од новинарски прашања и соочување со јавноста
СДСМ ГО ОСУДИ ОДНОСОТ НА ДАНЕЛА КОН НОВИНАРИТЕ: Арсовска кандидатката на Груевски, е иста како него, кукавички бега од новинарски прашања и соочување со јавноста
Забрчанец на Регионална конференција за медиумска писменост и справување со дезинформациите: Демократските сили да се обединат, победата врз дезинформациите доаѓа преку соработка и отвореност
Забрчанец на Регионална конференција за медиумска писменост и справување со дезинформациите: Демократските сили да се обединат, победата врз дезинформациите доаѓа преку соработка и отвореност
АНТИ ВАКСЕРИТЕ СЕ НЕШТО ПОСЕБНО: Две скопјанки приведени на ГП „Прешево“ поради лажирање вакцинација во Врање
АНТИ ВАКСЕРИТЕ СЕ НЕШТО ПОСЕБНО: Две скопјанки приведени на ГП „Прешево“ поради лажирање вакцинација во Врање
ЈАВНОСТА ВО ШОК: ЗА ДА МУ НАШТЕТИ НА ЗАЕВ, ЦРВЕНКОВСКИ ШИРИ АНТИ НАТО И АНТИ ЕУ РЕТОРИКА?!?!
ЈАВНОСТА ВО ШОК: ЗА ДА МУ НАШТЕТИ НА ЗАЕВ, ЦРВЕНКОВСКИ ШИРИ АНТИ НАТО И АНТИ ЕУ РЕТОРИКА?!?!

ЕВЕ ЗОШТО ВЛАТЧЕ СТУДИРАШЕ ПРАВЕН НА УКИМ 20 ГОДИНИ И МОРАШЕ ДА СЕ ПРЕФРЛИ КАЈ БОЈО ЗА ДА ДОБИЕ ДИПЛОМА

Прашан за пресудата за ТЕНК и затворот за Јанкуповска, Влатче Ѓорчев кој е дипломиран правник, на Сител вели:

– Ја осудија за мерцедес во кој сега се вози Заев! Ова е реваншизам!

Со ова тој покажа зошто му требаа 20 години да заврши на правен, прво на УКИМ заглави па мораше да се префрла кај Бојо кој му е роднина и таму да добие доплома за правен факултет. Да тврдиш дека тоа што Мерцедесеот се уште се користел е доказ дека немало дело, дека не е битно како е купен, дали е нарушена тендерската постапка и слично само покажува дека Влатче и право е како магаре и нулеарна квантна физика… Кој знае кај кого положил Влатче кривично право, и дали уопште полагал или само му пишале оценка кај Бојо… Со вакви познавања од правото, Влатче сега кога после 20 години веќе не е пратеник ќе може да се вработи само кај нотар за да удара печати и да ја мести тоа дебелата книга за потписи…

loading...

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale - Sword Art Offline Episode Full

Watch Sorcerer on the Rocks Episode 2

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

Website https://4anime.biz: Watch Honkai Impact 3 The Animation Shattered Samsara 4anime Episode Full watch anime free

Bit: https://bit.ly/362GL1i

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/animeflixnl