Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
ТРАГИ-КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
ТРАГИ-КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите

Фетаи за Фокус: Како и секогаш, и сега сама си ги плаќам трошоците за натпреварите!

Да се радуваме заеднички на овој заслужен успех, ни изјави обвинителката штом пристигна во Скопје од Палермо, каде го следеше фудбалскиот натпревар меѓу Македонија и Италија.

Вишата обвинителка Фатиме Фетаи за Фокус изјави дека трошоците за да го проследи фудбалскиот натпревар во Палермо сама ги покрила.

-Пред се сакам да им честитам на нашите фудбалери и на сите граѓани кои се радуваат на победата на нашата држава за многу значајната победа над Италија и да посакам иста таква да оствариме и во Португалија.

Секако дека трошоците поврзани со следењето на натпреварот (овој и на другите) сама ги покривам. Да се радуваме заеднички на овој и тоа како заслужен успех, ни изјави обвинителката Фетаи, штом пристигна во Скопје.

Претходно и министерот за правда, Никола Тупанчевски, ни изјави дека и тој на свој трошок бил во Палермо.

Инаку, откако вчера беа во ложата на стадионот „Ренцо Барбера“ во Палермо, Антикорупциската комисија побара Фетаи, Тупанчевски и претседателот на Основниот суд Кавадарци, Лазар Нанев да кажат кој го финансирал нивниот пат во Италија.

loading...

animes online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch subbed anime GoGoAnime The Strongest Sage with the Weakest Crest

GoGoAnime Record of Ragnarok Episode 8

free anime online Attack on Titan Season 3

english dubbed anime DARLING in the FRANXX (Dub)

GoGoAnime Kiss x Sis (TV) Episode 12

tải go88