(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

ФИЛИПЧЕ: ГИ СЛЕДИМЕ СЗО И АМЕРИКАНСКАТА ЦДЦ КОИ ВЕЛАТ ДЕКА ИМУНИТЕТОТ ПОСЛЕ ПРЕЛЕЖУВАЊЕ БРЗО ОСЛАБНУВА ДОДЕКА ИМУНИТЕТОТ ОД ВАКЦИНА Е ТРАЕН!

– Ги следиме СЗО и ЦДЦ кои велат дека само имунитетот од вакцина е траен и затоа сакаме да ги спречиме и идните бранови кои ќе следат, зошто да дозволиме нови бранови ако знаеме докажано е дека имунитетот од прележан Ковид ослабнува со тек на време а имунитетот од вакцина е траен, целта е да стигнеме до колективен имунитет стекнат со вакцинација.

Венко Филипче на денешниот прес.

loading...

AnimeDao: Sweet Blue Flowers anime episode 11 online free at https://animedao.nl animedao food wars

Watch After School Dice Club (Dub) Episode 12

To LOVE Ru Darkness 2 Specials (https://twistmoe.net/m/x2EP) Episode 2

AnimeTV: Lupin III: The Fuma Conspiracy anime episode Full online free at https://animetv.cc 2 anime tv

Sonicsquirrel: http://sonicsquirrel.net/detail/user/animeflixnl/

Helpforenglish: https://www.helpforenglish.cz/profile/207839-animefreakws