МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

(ВИДЕО) Филипче: Греота е ова што го прави опозицијата

Министерот за здравство, Венко Филипче во вечерашното интревју на Канал 5 ја критикуваше опозицијата за пораката која ја праќа со ораганизирањето на разни средби и настани.

-ВМРО-ДПМНЕ се тие кои организираат средби и се сликаат без маски, 30-40 луѓе. Кога се дава изјава, се трга маската, на кратко и кога другите носат маски. Но, греота е ова што го прави опозицијата. Пораката што ја праќаат што е, дека се посилни од вирусот? Не може да праќаме пораки дека нас никој не ни може, дека не носиме маски, вели Филипче.

loading...

Dragon Ball Z Special 1: Bardock, The Father of Goku Episode Full

AnimeBee: Uzaki-chan Wants to Hang Out! anime episode 12 online free at https://animebee.to anime online

Website https://kissanime.mx: Watch Gegege no Kitarou (1985) kissanime Episode 115 kissanime legend of korra

Website https://gogoanime.be: Watch Girls und Panzer der Film gogoanime Episode Full gogoanime

Openlibrary: https://openlibrary.org/people/animefreakws

Sogtvt hatinh: http://sogtvt.hatinh.gov.vn/hoi-dap/2750/