ШОКАНТНО, СДСМ ОТКРИ ПИКАНТЕРИЈА ЗА ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА: Мицкоски одел по амбасади и цимолел да се одмрзне имотот на криминалната ВМРО-ДПМНЕ а неговите соработници да бидат ослободени од обвиненија?!
ШОКАНТНО, СДСМ ОТКРИ ПИКАНТЕРИЈА ЗА ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА: Мицкоски одел по амбасади и цимолел да се одмрзне имотот на криминалната ВМРО-ДПМНЕ а неговите соработници да бидат ослободени од обвиненија?!
(ФОТО + ВИДЕО) Спасовски и Брнз на оперативно-тактичка вежба на МВР и амбасада на САД - вежбаа евакуација на персоналот при терористички напад
(ФОТО + ВИДЕО) Спасовски и Брнз на оперативно-тактичка вежба на МВР и амбасада на САД - вежбаа евакуација на персоналот при терористички напад
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗА ЖИТЕЛ НА ЈОРДАН И ЗА ДВАЈЦА ВРАБОТЕНИ ВО МАТИЧНО КОИ МУ ПОМОГНАЛЕ НЕЛЕГАЛНО ДА СЕ СТЕКНЕ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗА ЖИТЕЛ НА ЈОРДАН И ЗА ДВАЈЦА ВРАБОТЕНИ ВО МАТИЧНО КОИ МУ ПОМОГНАЛЕ НЕЛЕГАЛНО ДА СЕ СТЕКНЕ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ
НИКОБ обезбедување со специјален промотивен пакет
НИКОБ обезбедување со специјален промотивен пакет
БОЧВАРСКИ: Со 20 милиони денари се реконструира патот од Радовиш до Воиславци
БОЧВАРСКИ: Со 20 милиони денари се реконструира патот од Радовиш до Воиславци
МЕКДОНАЛДС ГИ ПРОДАВА СВОИТЕ 850 РЕСТОРАНИ ВО РУСИЈА, КАДЕ РАБОТАТ 60 000 РУСИ, РЕСТОРАНИТЕ ЌЕ СЕ РЕБРЕНДИРААТ И НЕМА ДА ГИ ИМААТ ОЗНАКИТЕ НА НАЈГОЛЕМИОТ ЛАНЕЦ ЗА БРЗА ХРАНА ВО СВЕТОТ
МЕКДОНАЛДС ГИ ПРОДАВА СВОИТЕ 850 РЕСТОРАНИ ВО РУСИЈА, КАДЕ РАБОТАТ 60 000 РУСИ, РЕСТОРАНИТЕ ЌЕ СЕ РЕБРЕНДИРААТ И НЕМА ДА ГИ ИМААТ ОЗНАКИТЕ НА НАЈГОЛЕМИОТ ЛАНЕЦ ЗА БРЗА ХРАНА ВО СВЕТОТ
(ВИДЕО) Ковачевски: ВМРО-ДПМНЕ има целосно погрешен пристап, блокира само заради внатрепартиски позиции
(ВИДЕО) Ковачевски: ВМРО-ДПМНЕ има целосно погрешен пристап, блокира само заради внатрепартиски позиции
ФАО: Европа и Централна Азија се обврзуваат да обезбедат сигурнa исхрана, одржливи и инклузивни земјоделско-прехранбени системи
ФАО: Европа и Централна Азија се обврзуваат да обезбедат сигурнa исхрана, одржливи и инклузивни земјоделско-прехранбени системи

Филипче на летниот камп на СДММ „Трајче Нешкоски“: СДСМ е препознаена како одговорна власт, од вас младите очекуваме нова енергија и идеи

Потпретседателот Венко Филипче денеска се обрати на 14иот летен камп на СДММ „Трајче Нешкоски“ каде пред младите зборуваше за политиките на СДСМ кои обезбедуваат подобар живот за сите.

Филипче ја искористи приликата да упати благодарност до сите лекари и медицински лица за нивната пожртвуваност во борбата против пандемијата на коронавирусот, додавајќи дека во целата коронакриза токму младите лекари го презеле поголемиот товар и дека тие целосно го заслужиле пиетот херои на ова време.

Во делот на партиското функционирање Филипче посочи дека СДСМ одамна е препознаена како одговорна власт но и како партија која дава шанса на младите.

– СДСМ е препознаена како одговорна власт која ги решава проблемите во интерес на граѓаните. Вклучувањето на младите во сите процеси, малдинската застапеност од една третина или 33 отсто е сериозен знак, но тоа носи и одговорност. Од вас младите се очекува нов перформанс, не треба да бидете само пристуни туку треба и да го чуеме вашиот глас. Сите имате одговорност да дадете дополнителна вредност. Искористете го времето пред вас да ве препознае средината, да напредувате постојано. Имате и одговорност пред нас повозрасните, ние од вас очекуваме нови идеи нова енергија, а ние сме тука да ви помогнеме, посочи потпретседателот Филипче на четиринаесеттиот летен камп на СДММ „Трајче Нешкоски“ кој традиционално се одржува во Охрид.

loading...

anime stream. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 9

Dragon Ball (Dub)

Boruto: Naruto Next Generations Episode 220

sites to watch anime So I'm a Spider, So What?

english dubbed anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

tải go88