Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ФИЛИПЧЕ: ПРИ КРАЈ СМЕ СО ВАКЦИНИРАЊЕ НА СИТЕ ДОМОВИ ЗА СТАРИ ЛИЦА ВО ЗЕМЈАВА А ПРИ КРАЈ СМЕ И СО ВАКЦИНИРАЊЕТО НА МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛ

– Над 90% од меицинскиот персонал во земјава е вакциниран, сите домови за стари лица се веќе вакцинирани или пак денеска ќе биде тоа завршено, во тек е вакцинирање на војниците и на наставниците од 1-во до 4-то оддлеение.

Венко Филипче на денешниот прес за текот на вакцинацијата во земјава.

loading...

Website https://wcostream.cc: Watch Go! Go! 575: Meippai ni, Hajiketeru? wcostream Episode Full animes online

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe: Girls & Panzer Movie: 3-pun Chotto de Wakaru!! Girls & Panzer (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime twist app

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/gogoanimebe/about

Myanimelist: https://myanimelist.net/profile/gogoanimelol