БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

ФИЛИПЧЕ: ТИЕ ШТО ТРЕБА ДА СЕ РЕВАКЦИНИРААТ ВО СРБИЈА А СЕ НАД 60 ГОДИНИ ЌЕ МОЖЕ ДА СЕ РЕВАКЦИНИРААТ И ВО ЗЕМЈАВА

– Отвораме нов сајт како линк од постоечкиот сајт вакцинација.мк и на тој нов сајт ќе може да се пријават сите кои треба да се ревакцинираат во Србија а се над 60 години и ние ќе ги ревакцинираме тука во земјава со Астра Зенека. Останатите кои се под 60 години ќе мора да се ревакцинираат во Србија и потоа тоа ќе го пријават на својот матичен лекар и така ќе добијат сертификат дека се ревакцинирани.

Министерот Венко Филипче на денешниот прес.

loading...

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Senyuu. Episode 13

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Metal Armor Dragonar Episode 48

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE. Digimon Adventure 3D: Digimon Grand Prix! Episode Full