Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

Филипче: Успешно извршивме операција врз 34-годишна пациентка со протрузија на дискус во лумбалниот р’бет

Изутрината успешно извршивме операција врз 34 – годишна пациентка, која имаше протрузија на дискус во лумбалниот р’бет, што и предизвикувал проблем со одењето, објави на својот Фејсбук – профил министерот за здравство Венко Филипче.

Пациентката се чувствува одлично после операцијата, и посакувам брзо заздравување, напиша Филипче.

loading...

TwistMoe: RErideD: Derrida, who leaps through time anime episode 12 online free at https://twistmoe.net anime online

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeheaven.pro: Watch Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova Cadenza animeheaven Episode Full animeheaven dragon ball

Watch Kuroko's Basketball Special (Dub) Episode Full

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflix-official/home

Ko-fi: https://ko-fi.com/animefreakws