ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ

ФИРМАТА И СЕ ВИКАЛА ИМПЕРИЈАЛ ДАНЕЛА, ТИПИЧНО ЗА ЕДЕН ЕГО МАНИЈАК КАКО ДАНЕЛА КРУЕЛА, ЗА НЕА МАКИЈАВЕЛИ Е МАЛО ДЕТЕ

Типично за неа, фирмата ја крстила ИМПЕРИЈАЛ ДАНЕЛА.

Морало името нејзино да го има во името на фирмата, тоа покажува колку е опседната самата со себе. Па уште фирмата и се вика ИМПЕРИЈАЛ, што дава насока дека она сака да владее и да има моќ.

Не и е важно дали позади неа стои бив режим и мафија. За неа МАКИЈАВЕЛИ може само бурек да јаде.

Не ме изненадува што крадела струја. Има нешто злобно во оваа жена, злобата извира од секоја нејзина пора.

Вистинското лице си го покажа пред некоја вечер кога на Шилегов му се развика ПРЕСТАНИ ДА ТРУЕШ?!?! А ЗИНЕШ ЛАЖЕШ?!?!

Ауу падна маската за фината дама, која ќе се служи само со позитивна кампања. Дамата стана змија која каса отровно во сред емисија пред очите на цела јавност.

Пред 10-тина години прифатила да биде шефица на сојуз на стопански комори иако вели дека никогаш не се бавела со бизнис?!?! Или пак се бавела со бизнис ама се срами од тој дел од својата кариера, еве гледаме зошто има да се срами…

Мактел дозна дека станала шефица на Сојуз на Стопански Комири на многу сомнителен начин. На многу чуден начин стана и конзулка баш на Унгарија, од толку многу земји она баш на Унгарија на дуото Орбан и Грујо…

Ваквите жени како Данела Круела баш му личат на ВМРО ДПМНЕ. Женава толку многу потсетува во гестикулацијата и суровоста на лицето со Гордана Јанкуловска.

Кога ја гледам Данела ме лазат морници и ми се лачи желудночна киселина како на времето кога ја гледав Гордана Јанкуловска…

loading...

quy luật bầu cua go88 Go88 - Tải Go88 Thiên đường Game Bài Đổi Thưởng lớn nhất link tải go88

đăng nhập game sunwin sunwin renewable energy pvt ltd app tải sunwin