Градоначалникот на Општина Центар Горан Герасимовски, заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, присустуваа на Фестивалот на биодиверзитет кој се одржа во Паркот на Франкофонија
Градоначалникот на Општина Центар Горан Герасимовски, заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, присустуваа на Фестивалот на биодиверзитет кој се одржа во Паркот на Франкофонија
Тренчевска: Ги повикувам општините да аплицираат на јавниот повик за развој на социјални услуги на локално ниво, кои се во интерес на сите граѓани
Тренчевска: Ги повикувам општините да аплицираат на јавниот повик за развој на социјални услуги на локално ниво, кои се во интерес на сите граѓани
Николовски на жетва на јачмен во светиниколско - Постигнавме висока откупна цена и очекуваме добар принос од 140 000 тони
Николовски на жетва на јачмен во светиниколско - Постигнавме висока откупна цена и очекуваме добар принос од 140 000 тони
Николовски на средба со Мрежа на земјоделски задруги по повод Меѓународниот ден на задругарството
Николовски на средба со Мрежа на земјоделски задруги по повод Меѓународниот ден на задругарството
7. ГОДИНА ПО РЕД – 100 БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ НА БЕНКИ ВО „АЏИБАДЕМ СИСТИНА“
7. ГОДИНА ПО РЕД – 100 БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ НА БЕНКИ ВО „АЏИБАДЕМ СИСТИНА“
Потпишани договори со ЕБОР за финансирање на изградбата на автопатот Скопје-Блаце и фотонапонските електрани Осломеј 2 и Битола
Потпишани договори со ЕБОР за финансирање на изградбата на автопатот Скопје-Блаце и фотонапонските електрани Осломеј 2 и Битола
(ВИДЕО) ПОЈАСНА ПОРАКА ОД ОВА ЗДРАВЈЕ: ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ, МИНИСТЕРКАТА ЗА ОДБРАНА ПЕТРОВСКА И АМЕРИКАНСКА АМБАСАДОРКА БРНЗ ДЕНЕСКА ЗАЕДНО НА НОСАЧОТ НА АВИОНИ НА НУКЛЕАРЕН ПОГОН, ХАРИ ТРУМАН
(ВИДЕО) ПОЈАСНА ПОРАКА ОД ОВА ЗДРАВЈЕ: ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ, МИНИСТЕРКАТА ЗА ОДБРАНА ПЕТРОВСКА И АМЕРИКАНСКА АМБАСАДОРКА БРНЗ ДЕНЕСКА ЗАЕДНО НА НОСАЧОТ НА АВИОНИ НА НУКЛЕАРЕН ПОГОН, ХАРИ ТРУМАН
Приведен криминалец од струмичко, пронајдени вредни археолошки предмети
Приведен криминалец од струмичко, пронајдени вредни археолошки предмети

ФИРМИТЕ КОИ СЕ РЕКЛАМИРААТ НА ПЛУСИНФО СЕ СОГЛАСУВААТ СО ОВА ДАГАУ ГРОБАРСКО НОВИНАРСТВО?!?! КАМЧЕВ ПРЕКУ БЛИСКИ НОВИНАРИ ИСПРАЌА СМРТНА ЗАКАНА КОН ЗАЕВ?!?! ГЕРО БЕСЕН ЗА ПРОДОЛЖЕНИОТ ПРИТВОР НА КАМЧЕВ, МУ ПОРАЧА НА ЗАЕВ САМ ДА СИ ИСКОПАЛ ГРОБ?!?!

– И тука престанува потребата да се полемизира со овие две институции, а нема смисла ни разговорот со одмаздникот. Првите ќе ги потсетам дека и тие подлежат на законска одговорност, порано или подоцна. За оној, пак, што си ги полни батериите на мотор, а душата си ја храни со одмазда, ископав една стара мудра изрека, која вели: Ти што бараш одмазда, ископај два гроба – еден за себе!

Ова го пишува Геро во својата најнова колумна. Практично новинат близок до еден мафијаш му праќа смртна закана на премиерот и ова во оваа земја е нормално?!?!

Спонзорите на ПЛУСИНФО го подржуваат ова ДАГАУ ГРОБАРСКО НОВИНАРСТВО на Геро?!?! Тие брендови се согласуваат на премиерот да му се закануваат со смрт и копање гробови?!?!

loading...

mẹo chơi tài xỉu trên go88

sunwin être Cách tải game sunwin tài xỉu đổi thưởng mới nhất 2022 sunwin go88