ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
ОВАА ВЛАСТ НЕМА МИЛОСТ КОН НИКОГО, ЗАКОНИТЕ ВАЖАТ ЗА СИТЕ: Осумдневен притвор заради закани кон кандидатот на ВМРО за градоначалник во Прилеп
ОВАА ВЛАСТ НЕМА МИЛОСТ КОН НИКОГО, ЗАКОНИТЕ ВАЖАТ ЗА СИТЕ: Осумдневен притвор заради закани кон кандидатот на ВМРО за градоначалник во Прилеп
ПОРТПАРОЛОТ НА МВР, ТОНИ АНГЕЛОВСКИ ДОБИ ПЛАКЕТА ОД ФАКУЛТЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ
ПОРТПАРОЛОТ НА МВР, ТОНИ АНГЕЛОВСКИ ДОБИ ПЛАКЕТА ОД ФАКУЛТЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ
ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ СЕ ФАЛИ ДЕКА Е ЕЛИТНО КУРТОНЧЕ: 500 евра е смешна сума за мене!
ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ СЕ ФАЛИ ДЕКА Е ЕЛИТНО КУРТОНЧЕ: 500 евра е смешна сума за мене!
Приведени четири лица за давање поткуп за гласови во скопско, поткупувале за кандидат на ВМРО ДПМНЕ
Приведени четири лица за давање поткуп за гласови во скопско, поткупувале за кандидат на ВМРО ДПМНЕ
БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ
БРАВО ПРЕМИЕРЕ, САМ ПРОТИВ СИТЕ НО СЕПАК НАРОДОТ Е СО ТЕБЕ, НА ДОЖД ПАРТИЗАНСКИ ИСТЕРА ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ КАМПАЊИ

ФОНДАЦИЈАТА НИКОЛА ЈАНЧЕВ ИМ ДОДЕЛИ СТИПЕНДИИ НА 10 УЧЕНИЦИ ВО ВИД НА ЕДНОКРАТНА ПАРИЧНА ПОМОШ ОД 500Е

ЛИСТА НА СТИПЕНДИСТИ ОД ФОНДАЦИЈАТА НИКОЛА ЈАНЧЕВ

ПОВИК БРОЈ БР.4-2021 ОД 06.07.2021

Денес на 11.07.2021 недела во работните простории на Кожувчанка ДОО работен состанок одржа комисијата за доделување на стипендии од фондацијата Никола Јанчев. По детално разгледување на сите пристигнати апликации комисијата одлучи да ги награди следните 10 апликанти

инфо https://fnj.org.mk/wp/

Овогодинешните стипендии со еднократен износ од 500 евра во денарска противреднсот ќе бидат исплатени заклучно со 15.07.2021

loading...

Watch Metal Fighter Miku Episode 13

Gintama: The Semi-Final Episode Full

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch SD Gundam World: Sangoku Soketsuden twistmoe Episode 10 anime online

Podomatic: https://www.podomatic.com/podcasts/gogoanime-box

Roundme: https://roundme.com/@gogoanimelol/about