Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ Е НОЌНА МОРА ЗА ВМРОВЦИТЕ, НЕРВНО ЌЕ ГИ ОБОЛИ, ТИЕ ГО КРИТИКУВАА ШТО ГО СПРЕМИЛ ГРАДОТ ЗА СНЕГ: Градските улици во Скопје беспрекорно чисти од снегот

Главните сообраќајници во Скопје се чисти и проодни на првиот снег кој падна оваа сезона. Солта што превентивно беше фрлена не дозволи формирање на снежни наноси. Сите камиони на улици и патишта се вратени во трите пунктови на претпријатието во Гази Баба, Кисела Вода и Ѓорче Петров на претовар и стојат подготвени за дополнителни ангажмани.

Првиот снег во Скопје помина мирно и во дневникот на полицијата не е забележана ниту една сообраќајна несреќа, честа појава во услови на снег во главниот град. Оттаму потсетуваат на задолжителната зимска опрема за условите на патот и зголемена внимателност на учесниците во сообраќајот.

loading...

_Summer (https://animekisa.in/m/z5JP) Episode 2

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Detective Conan Movie 14: The Lost Ship in the Sky Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Glass Fleet: The Legend of the Wind of the Universe animefreak Episode 26 anime sites

Rapidapi: https://rapidapi.com/user/kissanimemx

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimebe