(ВИДЕО) ЏО БАЈДЕН НАВРЕДИ НОВИНАРКА ВО ЖЕНЕВА, И РЕЧЕ ДЕКА НЕМА ПОИМ ОД ПОЛИТИКА, ПОТОА И СЕ ИЗВИНИ
(ВИДЕО) ЏО БАЈДЕН НАВРЕДИ НОВИНАРКА ВО ЖЕНЕВА, И РЕЧЕ ДЕКА НЕМА ПОИМ ОД ПОЛИТИКА, ПОТОА И СЕ ИЗВИНИ
ПРОБИШТИП СЕ ПОДНОВИ СО 4 НОВИ ВОЗИЛА ЗА СОБИРАЊЕ СМЕТ И 140 НОВИ КОНТЕЈНЕРИ
ПРОБИШТИП СЕ ПОДНОВИ СО 4 НОВИ ВОЗИЛА ЗА СОБИРАЊЕ СМЕТ И 140 НОВИ КОНТЕЈНЕРИ
ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА ВЕЛИЧИНА Е ПАНДЕВ ВО СВЕТСКИОТ ФУДБАЛ!
ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА ВЕЛИЧИНА Е ПАНДЕВ ВО СВЕТСКИОТ ФУДБАЛ!
(ВИДЕО) БРАВО МОМЦИ, НЕ СЕ ПОСРАМОТИВМЕ НА ЕВРОПСКО, И ТОА Е НАЈВАЖНО!!!
(ВИДЕО) БРАВО МОМЦИ, НЕ СЕ ПОСРАМОТИВМЕ НА ЕВРОПСКО, И ТОА Е НАЈВАЖНО!!!
(ВИДЕО) ЦЕЛ СВЕТ ГО КОМЕНТИРА ОВОЈ МАКЕДОНСКИ ФАН: УПОРНО ЛУПА ВО ТАПАНОТ А ТОЈ ИСЦЕПАН ПАРАМ ПАРЧЕ!
(ВИДЕО) ЦЕЛ СВЕТ ГО КОМЕНТИРА ОВОЈ МАКЕДОНСКИ ФАН: УПОРНО ЛУПА ВО ТАПАНОТ А ТОЈ ИСЦЕПАН ПАРАМ ПАРЧЕ!
ЗАЕВ: ПРЕД ЧЛЕНСТВОТО ВО ЕУ, БУГАРСКИОТ И ХРВАТСКИОТ НАРОД ЌЕ БИДАТ ВПИШАНИ ВО МАКЕДОНСКИОТ УСТАВ
ЗАЕВ: ПРЕД ЧЛЕНСТВОТО ВО ЕУ, БУГАРСКИОТ И ХРВАТСКИОТ НАРОД ЌЕ БИДАТ ВПИШАНИ ВО МАКЕДОНСКИОТ УСТАВ
ШОКАНТНО - СВАРОВСКИ СУДСТВОТО УШТЕ ЖИВЕЕ: МЕСТО ДА ДОНЕСЕ ПРЕСУДА, СУДОТ ПО ТРЕТ ПАТ ОДЛУЧИ ОДНОВО ДА ИМ СЕ СУДИ НА МИЈАЛКОВ И АЛФИТЕ ЗА АПСЕЊЕТО НА БОШКОСКИ
ШОКАНТНО - СВАРОВСКИ СУДСТВОТО УШТЕ ЖИВЕЕ: МЕСТО ДА ДОНЕСЕ ПРЕСУДА, СУДОТ ПО ТРЕТ ПАТ ОДЛУЧИ ОДНОВО ДА ИМ СЕ СУДИ НА МИЈАЛКОВ И АЛФИТЕ ЗА АПСЕЊЕТО НА БОШКОСКИ
Филипче: Жената е на прво место во општеството, се грижиме за секоја мајка и сопруга
Филипче: Жената е на прво место во општеството, се грижиме за секоја мајка и сопруга

ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ: МИСЛАМ ДЕКА БУГАРИТЕ ВО ОСНОВА БЛЕФИРААТ, ПОСЛЕ ПРВОТО ВЕТО ЌЕ СЕ ПОВЛЕЧАТ И ЌЕ СЕ ПРАВДААТ СО ТЕЗАТА, АБЕ ЕВЕ ПРОБАВМЕ, ИМ ДАДОВМЕ ВЕТО АМА НЕ УСПЕАВМЕ, ПРИТИСОКОТ Е ПРЕГОЛЕМ, НЕ ПОПУШТААТ…

– Во Бугарија се створи еден сеопшт консензус, ова е моментот да ги притиснеме, ако ја испуштиме оваа шанса, готово, никогаш нема да ни се повтори оваа шанса, и затоа мислам дека во основа они блефираат, ќе потклекнат пред притисокот а пред јавноста ќе се правдаат, абе еве пробавме, ги блокиравме, ама не попуштаат, и притисокот е преголем не се издржува мора да попуштиме…

Фрчко Национале на Телма.

loading...

WCOStream close enough wcostream: Black Clover (https://wcostream.cc/m/g7Le) Episode 170

KissAnime kissanime bleach: Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 11