СО ГОЛЕМО МНОЗИНСТВО, АМЕРИКАНСКИОТ КОНГРЕС ГО ОДОБРИ ПАКЕТОТ ВОЕНА И ФИНАНСИСКА ПОМОШ ЗА УКРАИНА ТЕЖОК 40 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ!
СО ГОЛЕМО МНОЗИНСТВО, АМЕРИКАНСКИОТ КОНГРЕС ГО ОДОБРИ ПАКЕТОТ ВОЕНА И ФИНАНСИСКА ПОМОШ ЗА УКРАИНА ТЕЖОК 40 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ!
СДСМ ДО ВМРО ДПМНЕ: ИЗГРАДИВМЕ 69 ГРАДИНКИ ЗА 4300 ДЕЦА, И ЌЕ ИЗГРАДИМЕ УШТЕ, ВИЕ ПАРИТЕ ГИ ДАВАВТЕ ЗА ЖАЛНИ ВРБИ И СТИРОПОР
СДСМ ДО ВМРО ДПМНЕ: ИЗГРАДИВМЕ 69 ГРАДИНКИ ЗА 4300 ДЕЦА, И ЌЕ ИЗГРАДИМЕ УШТЕ, ВИЕ ПАРИТЕ ГИ ДАВАВТЕ ЗА ЖАЛНИ ВРБИ И СТИРОПОР
Нови избори во Тетово: Како општинскиот Совет дојде во пат-позиција?
Нови избори во Тетово: Како општинскиот Совет дојде во пат-позиција?
Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа

ГЕОРГИЕВСКИ: ШТЕТАТА ВРЗ ГАЗИ БАБА ОД ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ НА ВМРО ДПМНЕ ЌЕ БИДЕ ОГРОМНА, СТОПИРАНИ СЕ МНОГУ КАПИТАЛНИ ПРОЕКТИ

Првите 100 дена од својот мандат новиот градоначалник на Гази Баба наместо со презентација на своите започнати проекти ќе ги заокружи со извештај од комисија за проверка на уличното осветлување.

Својата неспособност и немањето на проекти, како и целосното стопирање на веќе започнатите капитални проекти се обидуваат да ја прикријат со пласирање на лаги.

Ама затоа можеме да го видиме како се слика со од претходно започнатите проекти за канализациони мрежи, спортски игралишта и сензорни соби, претставувајќи ги како свои проекти.

Додека со едни се слика, стопира други капитални проекти. Стопирана е изградбата на училишната сала за ООУ ,,Кирил и Методиј” во Стајковци, изградбата на дневниот центар за деца со посебни потреби во Железара, закочени се и активностите за изградбата на новата зграда во ООУ ,,Крсте Мисирков”. Нема абер да се започне ниту една нова градинка, а новата градинка во Стајковци сакаат да ја затворат.

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

free anime online Tokyo Ghoul

Gintama

AnimeDao My Hero Academia Season 3

AnimeDao Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Episode 13

AnimeDao Gintama

tải go88