Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Бочварски – Рустеми: Не прифаќаме калкулации, рокот за изградба на автопатот Кичево – Охрид мора да се запази. Делницата од Требениште до Охрид ќе се пушти за сообраќај во август
Бочварски – Рустеми: Не прифаќаме калкулации, рокот за изградба на автопатот Кичево – Охрид мора да се запази. Делницата од Требениште до Охрид ќе се пушти за сообраќај во август
НА ОВОЈ ЧОВЕК МУ ДОЛЖИМЕ ГОЛЕМО ИЗВИНУВАЊЕ, ЏАБЕ ГО МАЛТРЕТИРАВМЕ 20 ГОДИНИ: И Вранишковски на литургијата на СПЦ и МПЦ во Белград
НА ОВОЈ ЧОВЕК МУ ДОЛЖИМЕ ГОЛЕМО ИЗВИНУВАЊЕ, ЏАБЕ ГО МАЛТРЕТИРАВМЕ 20 ГОДИНИ: И Вранишковски на литургијата на СПЦ и МПЦ во Белград
ОВОЈ РЕЖИМСКИ ПАУН КОНЕЧНО ЌЕ СЕ СООЧИ СО ПРАВДАТА: Истрагата за „МПМ“ е завршена, Срѓан Керим осомничен за три кривични дела
ОВОЈ РЕЖИМСКИ ПАУН КОНЕЧНО ЌЕ СЕ СООЧИ СО ПРАВДАТА: Истрагата за „МПМ“ е завршена, Срѓан Керим осомничен за три кривични дела
Битиќи од Кралството Данска: Јакнењето на вредносните ланци во регионот носи компетитивна предност за нашите земји како и зголемена предвидливост и стабилност за инвеститорите
Битиќи од Кралството Данска: Јакнењето на вредносните ланци во регионот носи компетитивна предност за нашите земји како и зголемена предвидливост и стабилност за инвеститорите

ГЕРИЛА МАРКЕТИНГ НА ЗЕГИН, КАКО ЕДНА ФИРМА ПРИВАТИЗИРАШЕ ВЕРСКА МАНИФЕСТАЦИЈА СТАРА СО ВЕКОВИ, САМО МЕХАНЏИСКИ МОЖЕ ДА СМИСЛИ ТАКВА УЈДУРМА!

Знаеш дека фрлањето крст го следат во живо илјадници верници ширум сите градови и села во земјава.

Знаеш дека за водици фрлањето крст и потоа наградувањето на фаќачот оди во централните вести на сите национални кабловски и локални телевизии, портали и весници.

Значи настанот е следен што во живо што преку медиумите од бзмалку 1 милион граѓани во земјава.

Како да си ја изрекламираш својата фирма пред 1 милион луѓе без притоа да платиш 100 000 евра колку што чини закупот на медиски простор во вестите на сите локални регионални и државни телевизии, сите портали и сите весници плус билборди низ сите градови ако сакаш да те видат 1 милион граѓани во земјата?

Па многу лесно ако се викаш Благој Механџиски и немаш тронка срам и осет. Земаш принташ едно 1000 маици со логото на фирмата, трошок од околу 5 000 евра, купуваш 20-30 најефтини телевизори или машини за прање, трошок од околу 5 000 евра и така за само 10 000е добиваш маркетинг вреден 100 000 евра! Цел божји ден твоето лого го има на сите вести на сите портали на сите весници на насловни страници и во живо пред десетици иљади народ!

Тоа што грубо ја приватизираш и узурпираш верската манифестација нема врска, важно си се снашол и така секоја година по ред, 20 години по ред.

Ова може да му текне само на итрецот Благој Механџиски, му нема рамен во земјава на овој човек за финти и итроштини.

Ако веќе сака да биде хуман, што не отпечати маици на кои ќе пишува МПЦ и ништо повеќе? Зошто си ја рекламира фирмата преку злоупотреба на верата?!?!

Ако е толку хуман нека донира без да закачи лого на фирмата на сите што се фрлаат по крстот, зошто прави пари со помош на верата, како не му е срам?!

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Horimiya Episode 6

AnimeHeaven Attack on Titan Season 2 Episode 6

AnimeHeaven One Piece (Dub) Episode 761

SK8 the Infinity (Dub) Episode 10

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

tải go88