Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ГЕРО ПАК ФАТЕН КАКО ШИРИ ЛАЖНИ ВЕСТИ: НЕМА НИКАКОВ РАЗДОР ВО СДСМ, ЗАЕВ НЕМА НАМЕРА ДА СЕ ПРЕСМЕТУВА СО РАДМИЛА, СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛА ПОВЕЌЕ СПЛОТЕНА И ЕДИНСТВЕНА ВО СВОЈАТА ПАРТИСКА ИСТОРИЈА!!!

Во опширна ЧАРШАВ сторија од над 500 реда текст, Геро пак шири лажни вести за СДСМ!

Шири лаги дека во СДСМ е во тек раздор межу Заев и Радмила, дека Заев ќе се пресметувал со Радмила, па ќе ја праќал за амбасадор во САД, она па ќе му вратела со напад кон Рашковски, Венко ќе го заземел сегашното место на Радмила итн итн…

Мактел ги провери овие информации во највисоките структури на СДСМ и од таму дознавме дека се тешки глупости, единствено точно во сторијата било дека Заев и Венко се исклучително блиски, се друго било млатење празна слама.

– Геро се обидува да го пренесе раздорот и драмата во ВМРО ДПМНЕ и битката за позицијата на Мицковски во нашите редови, се праќа порака до јавноста дека еве исто е и во СДСМ како и во ВМРО ДПМНЕ, врие ваму ама врие и таму, Геровски одамна медиски е ставен на услуга на опозицијата и тоа е јасно од блискоста на ставовите на Геро во неговите колумни со оан што се кажува на пресовите на ВМРО ДПМНЕ, буквално има синхронизација, така што јавноста треба со резерва да ги прима ваквите стории на Геровски кога пишува за навосни случувања на Бихачка. – за Мактел ни изјавија извори од Бихачка.

– И пазете го моментот кога се излегува со оваа сторија, еден ден после убедливата победа на Зоран Заев кој доби 60 илјади гласови од околу 70 илјади регистрирани членови на партијата. Целта е да се засени тој момент на демократичност што е новина во партиите, тоа единство позади Заев да се саботира со ваква сторија во која се најавува некаков раздор и турбуленции во партијата а вистината е дека партијата не била никогаш по обединета и по единствена во историјата на своето постоење! – завршува нашиот извор од Бихачка.

loading...

AnimeBee: Tokyo Godfathers Remastered (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to anime to watch

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven: Kamisama Kiss anime episode 13 online free at https://animeheaven.pro anime

Website https://twistmoe.net: Watch Macross F: Close Encounter - Broadcast Edition twistmoe Episode Full dubbed anime

Qooh: http://qooh.me/gogoanimelol

Tcvg hochiminhcity: http://www.tcvg.hochiminhcity.gov.vn/Lists/gopy/DispForm.aspx?ID=1277