УСПЕШЕН БИЗНИСМЕН, ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕЦ: Кој е Александар Тодоровски, кандидат за градоначалник за Општина Илинден од СДСМ и коалицијата?
УСПЕШЕН БИЗНИСМЕН, ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕЦ: Кој е Александар Тодоровски, кандидат за градоначалник за Општина Илинден од СДСМ и коалицијата?
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ МУ ПОНУДИЛ НА СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ МИНИСТЕРСКО МЕСТО ВО ВЛАДА НА ВМРО ДПМНЕ, СТЕВЧО ОДБИЛ, НЕ МУ СЕ ЧЕКАЛО 10 ГОДИНИ!
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ МУ ПОНУДИЛ НА СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ МИНИСТЕРСКО МЕСТО ВО ВЛАДА НА ВМРО ДПМНЕ, СТЕВЧО ОДБИЛ, НЕ МУ СЕ ЧЕКАЛО 10 ГОДИНИ!
СУГАРЕСКИ: Со огромна чест и задоволство вечерва присуствував на отворањето на „Ателје Артика“, новото уметничко катче во општина Прилеп, во сопственост на Елена Димоска
СУГАРЕСКИ: Со огромна чест и задоволство вечерва присуствував на отворањето на „Ателје Артика“, новото уметничко катче во општина Прилеп, во сопственост на Елена Димоска
Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност
Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност
ГОЛЕМ ИНЦИДЕНТ НА МЕЃУНАРОДЕН БОРЕЧКИ ТУРНИР: Борач на Лирија со нож се обиде да убие борач на Бучим Радовиш, репрезентативец на Македонија
ГОЛЕМ ИНЦИДЕНТ НА МЕЃУНАРОДЕН БОРЕЧКИ ТУРНИР: Борач на Лирија со нож се обиде да убие борач на Бучим Радовиш, репрезентативец на Македонија
Филипче: Tрета доза веројатно ќе биде потребна за сите граѓани
Филипче: Tрета доза веројатно ќе биде потребна за сите граѓани
ДУИ: Села и Таравари стојат зад насилството и оцрнување на жените Албанки на вчерашните протести
ДУИ: Села и Таравари стојат зад насилството и оцрнување на жените Албанки на вчерашните протести
ЛУЃЕ ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ, СПАСЕТЕ СЕ - Денеска се починати 41 лице – меѓу нив 18 и 23 годишни!!!
ЛУЃЕ ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ, СПАСЕТЕ СЕ - Денеска се починати 41 лице – меѓу нив 18 и 23 годишни!!!

ГЕРО ПАК ГО ПРОБУШИ ДНОТО, ГО СПОРЕДИ КАМЧЕВ СО ВЕЛИЈА РАМКОВСКИ: СИТЕ МЕ ПРАШУВААТ ЗОШТО ГО БРАНАМ КАМЧЕВ, А ЈАС ШТО ДА ИМ КАЖАМ…

Во обид да се испере од срамот дека го брани олигархот Орце Камчев, Геро го спореди со Велија Рамковски.

– Го бранев Велија под налетот на режимот на Груевски, сега го бранам и Камчев под налетот на Заев…

Се спореди себеси и со славниот писател Емил Зола кој пред 120 години се борел за некакви правдини во Франција…

Навистина неверојатен лик. Кај не му е срам што брниа мафијаш па уште и сега го валка ликот на Велијљ Рамковски, човек кој храбро се спротистави на мафијата и режимот додека Камчев му служеше на тој режим и учествуваше во режимската пропаганда и пљачка преку МПМ…

Нема ден да не помине, Геро да не пробуши едно земјино ниво под дното и да допре до ново дно, до каде ли ќе тера?!?!

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Gokudo animeflv Episode 26 watch anime free

Website https://4anime.biz: Watch Youkoso Uchuujin 4anime Episode Full i want to eat your pancreas 4anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Ai no Kusabi aniwatch Episode 2 dubbed anime

Watch anime online for free at AnimeHeaven anime heaven org

Bbs now: https://bbs.now.qq.com/home.php?mod=space&uid=1199206

Qooh: http://qooh.me/gogoanimebe