СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

ГЕРОВАТА ОМРАЗА КОН ЗАЕВ ПРЕМИНА НА ДРУГО НИВО: Геро веќе не го ословува премиерот со ДРУЖЕ ЗАЕВ, туку му се обраќа со МУРТИНЕЦОТ, значи веќе личната омраза е на ниво на вмровска опсесија!

Суетниот Геро кој веќе неколку години води војна со Заев, веќе не се ни труди да го тоа камуфлира па не му се обраќа веќе на премиерот со ДРУЖЕ ЗАЕВ, туку го ословува со МУРТИНЕЦОТ, прашање на време е кога ќе почне да го нарекува ЦРПНАТИОТ и тогаш навистина да биде заокружен неговиот пат од број 1 левичарски и про СДСМ новинар во прво перо на небањатите! Ќе почне да носи антички шлем, да иде на теревенки во вилата на Пандов и ќе пушат пури со Миленко и Мирка, кубански скапи пури подарок од Орце.

Едноставно кажано, пушење на тоа што ќе им даде мафијата да пушат, пура, или друго, што даде денот…

loading...

Watch Aa Harimanada Episode 23

Website https://animeflv.uk: Watch She, The Ultimate Weapon: Another Love Song (Dub) animeflv Episode 2 watch anime online

animepahe :: okay-ish anime website

Watch anime online for free at AnimeTV google anime tv

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/gogoanimelol

Bitsdujour: https://www.bitsdujour.com/profiles/egSuTy