ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

Глобалниот технолошки лидер Xiaomi оваа недела ќе го отвори новиот и прв Xiaomi Store на атрактивна локација во приземјето на Градскиот трговски центар

Отворањето ќе се случи во четврток, на 25 ноември во 11 часот во друштво на високи претставници на Xiaomi.

Xiaomi подготви специјални промоции и големи изненадувања за сите фанови и купувачи кои ќе бидат дел од настанот, а ќе важат единствено на денот на отворањето.

Ова е одлична можност за најбрзите купувачи да станат сопственици на најнови Xiaomi производи!

• 1+1 гратис – за првите 10 фанови ГРАТИС – ЗА ПРВИТЕ 10 ФАНОВИ и
• Специјални попусти за:

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Mercedes AMG Petronas F1 Pro

Xiaomi Robot Vacuum-M

Како и останатите илјадници продавници во светот, и новиот Xiaomi Store во Скопје ќе биде дом на врвната Xiaomi и Redmi мобилна технологија, паметни уреди за домот, телевизори, аудио и видео опрема, како и лајфстајл производи за секаква намена.

Настанот ќе биде одржан согласно протоколите, почитувајќи ги препораките и мерките за претпазливост, во тивка атмосфера. Тимот и вработените во новиот Xiaomi Store ќе дистриубираат маски и средство за дезинфекција, а бројот на лица кои ќе бидат присутни во продавницата ќе биде ограничен.

За Xiaomi

Корпорацијата Xiaomi е основана во април 2010та година и котирана на Главниот одбор на берзата во Хонг Конг на 9ти јули 2018 година (1810.HK). Xiaomi е компанија за потрошувачка електроника и паметно производство со примарен фокус на паметни телефони, паметен хардвер и платформата за Интернет на нештата (IoT) .

Со еднаков акцент на иновациите и квалитетот, Xiaomi континуирано цели кон висококвалитетно корисничко искуство и оперативна ефикасност. Компанијата неуморно гради врвни производи со реални цени, за да им овозможи на сите во светот да уживаат во подобар живот преку користење на иновативна технологија.

Од вториот квартал на 2021ва година, Xiaomi се искачи на второ место како бренд за паметни телефони на глобалниот пазар на паметни телефони. Компанијата, исто така, ја воспостави водечката светска платформа за потрошувачи AIoT (AI+IoT), со над 374,5 милиони паметни уреди поврзани на нејзината платформа, не вклучивајќи ги паметните телефони и лаптопи. Производите на Xiaomi се присутни во повеќе од 100 земји и региони ширум светот. Во август 2021ва година, компанијата по трет пат се најде на листата на Fortune Global 500, рангирајќи на 338-то место, што е раст од 84 места во споредба со 2020 година.

loading...

stream anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch subbed anime AnimeHeaven DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

AnimeHeaven BANANA FISH

animeheaven Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

anime to watch Hunter x Hunter (2011) (Dub)