ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!

ГЛОДУРОТ НА АЛФА, МОМИРОВСКИ, БИЛ ГОРД ПРЕД КОМШИИТЕ, РОДНИНИТЕ И ДЕЦАТА ДЕКА Е КУРТОН НА МАФИЈАТА?!?!

Речиси во секоја емисија, глодурот на Алфа, куртонот Горан Момировски кога оцрнува некого, и секако пошто е беден новинар и беден човек, тоа го прави во отсуство на тој човек, користи многу интересна техника, вели, во прашална форма – КАКО ТОЈ И ТОЈ ЧОВЕК НЕ СЕ СРАМИ ПРЕД СВОИТЕ ДЕЦА, РОДНИНИ И КОМШИИ?!?!?!

Епа тоа значи дека Момировски е горд и не се срами пред своите деца, роднини и комшии дека е мафијашки вмровски медиски куртон?!?! Дека и служи на мафијата?!?! Тоа за него е гордост?!?! Кој неверојатен лик која неверојатна појава е овој човек…

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Vampire Knight: Guilty gogoanime Episode 13 gogoanime mobile

AniWatch: Great Journey of Teenagers anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro watch animes

Website https://kissanime.mx: Watch King From Now On! (Dub) kissanime Episode 78 kamisama kiss anime

Website https://animedao.nl: Watch Problem Children are Coming from Another World, aren't they? animedao Episode 10 animedao boku no hero academia

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/

Zeef: https://zeef.com/profile/kissanime3