Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ДИРЕКТОРОТ НА СКОПСКАТА ЗОО – ЃОРЃИ ГАЛЕТАНОСКИ – НАЈПРИЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ОД НОВИТЕ ФУНКЦИОНЕРИ НА СДСМ

Најмногу плукан од сите страни кога Петре Шилегов го постави за директор на скопската ЗОО.

Можеби тоа му беше инспирација да се докаже и мора да му се признае дека скопската ЗОО доживеа препород од секој аспект откако е тој на чело на оваа институција.

Иако нема конкуренција, една е ЗОО во земјава, сепак беше многу лесно да се залегне во фотељата и со прст да не се мрдне и да се бараат изговори де пари немало де ова немало и зоолошката да продолжеше да пропаѓа, но напротив имаме серија на нови живеалишта нови егзотични животни па дури и нова мини зоолошка посветена на изумрените диносауруси, навистина капа доле за популарниот Чомбе, позната скопска фаца, човек од скопскиот асфалт, не елитист, не дете на црвената буржуазија.

Браво, директор за пример, пријатно изненадување меѓу новите функционери на СДСМ.

loading...

Website https://animeheaven.pro: Watch Sarazanmai (Dub) animeheaven Episode 11 anime heaven site

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://twistmoe.net: Watch Saint☆Young Men twistmoe Episode 2 anime twist

Diigo: https://www.diigo.com/profile/gogoanimebe

Themepalace: https://themepalace.com/users/animeflixnl/