ДЕНИЗ АБДУЛА: ДЕНЕС ЧАИР ИЗГЛЕДА СОСЕМА ПОИНАКУ, СО НОВИ БУЛЕВАРИ, УЛИЦИ И ВЕЛОПАТЕКИ
ДЕНИЗ АБДУЛА: ДЕНЕС ЧАИР ИЗГЛЕДА СОСЕМА ПОИНАКУ, СО НОВИ БУЛЕВАРИ, УЛИЦИ И ВЕЛОПАТЕКИ
Илиевски на средба со коалициските партнери - На 31-ви сме убедливи победници во КУманово!
Илиевски на средба со коалициските партнери - На 31-ви сме убедливи победници во КУманово!
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ

ГРАД СКОПЈЕ СО АПЕЛ ДО ГРАЃАНИТЕ ДА ПРИЈАВАТ ОГАН НА ОТВОРЕНО

И оваа година одговорно пристапуваме кон заштита на животната средина и справување со дивите депонии, како и палење огнови на отворено.

Најчесто во Скопје се горат пластика, гума, неквалитетни дрва и многу други токсични материјали кои нанесуваат штета на целата околина.

Токму затоа ги повикуваме граѓаните на Скопје со здружени сили да ги спречиме сите вакви појави, а со тоа да го намалиме и загадувањето на амбиенталниот воздух!
193 е телефонскиот број на кој може да се јавите во секое време и да пријавите случаи на палење огнови! Сѐ со цел сите заеднички да придонесеме за заштита на нашата околина!

#ЧекорПоЧекор #СкопјеЕднаПоинакваПриказна

loading...

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch World's Famous Stories for Children: Thumb Princess (Dub) Episode Full

AnimeFLV: Nomad: Megalo Box 2 anime episode 13 online free at https://animeflv.uk watch anime

Website https://kissanime.mx: Watch World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman (Dub) kissanime Episode 12 black clover kissanime

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/kissanimemx/

Longisland: https://www.longisland.com/profile/gogoanimebe