ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог
МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти
МЗШВ со поддршка на „Фестивал на биодиверзитет“ – Го јакнеме локалното производство и малите производители
МЗШВ со поддршка на „Фестивал на биодиверзитет“ – Го јакнеме локалното производство и малите производители

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПРОБИШТИП, АНАСТАСОВ: Денес со ректорот на Универзитетот за туризам и менаџмент во Скопје, проф. д-р Аце Миленковски потпишавме меморандум за соработка

ℹ️ Денес со ректорот на Универзитетот за туризам и менаџмент во Скопје, проф. д-р Аце Миленковски потпишавме меморандум за соработка која би се одвивала во насока на партнерство и поддршка за аплицирање и реализација на проекти во иднина.

✅ Воедно меморандумот вклучува и доделување на 1️⃣5️⃣ стипендии за академската 2022/2023 година, истите опфаќаат четиригодишно стипендирање, а ќе се доделат на ученици од нашата општина, кои ќе можат да се упишат на еден од шестте Факултети во склоп на Универзитетот.

Благодарност до ректорот и неговиот тим за укажаната можност, се надевам на идна успешна соработка.

loading...

Go 88 | Cổng Game Đổi Thưởng Go88 Online Hàng Đầu kinh nghiệm chơi tài xỉu go88 gtank ufo go88

https://sunwin.gg/