СДСМ: Губитникот Мицкоски е изгубен во лагата. Вчера неговите пратеници во Собранието не ја гласаа Националната стратегија за спречување на корупцијата а вечерва отишол на телевизиско гостување да глуми загриженост за корупцијата во земјава. Оди и лаже, тоа е Мицкоски!
СДСМ: Губитникот Мицкоски е изгубен во лагата. Вчера неговите пратеници во Собранието не ја гласаа Националната стратегија за спречување на корупцијата а вечерва отишол на телевизиско гостување да глуми загриженост за корупцијата во земјава. Оди и лаже, тоа е Мицкоски!
(ВИДЕО) ХАХА, ЕКИПАТА НА 360 ОТКРИ УШТЕ ЕДНА МЕДИСКА ИЗМАМА НА КУРТОНИТЕ И НА ВМРО ДПМНЕ!
(ВИДЕО) ХАХА, ЕКИПАТА НА 360 ОТКРИ УШТЕ ЕДНА МЕДИСКА ИЗМАМА НА КУРТОНИТЕ И НА ВМРО ДПМНЕ!
СПРЕЧЕНА КАТАСТРОФА ВО ПРИЛЕП, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НАЈАВИ ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО ЧИЈА КУЌА ИЗГОРЕ
СПРЕЧЕНА КАТАСТРОФА ВО ПРИЛЕП, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НАЈАВИ ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО ЧИЈА КУЌА ИЗГОРЕ
ИМА ЛИ БЕ ЕДЕН НОРМАЛЕН ОКОЛУ ВМРО ДПМНЕ: ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ПОВИКА НА ФИЗИЧКА ЛИКВИДАЦИЈА НА МИНИСТРИТЕ И ПРЕМИЕРОТ?!?!
ИМА ЛИ БЕ ЕДЕН НОРМАЛЕН ОКОЛУ ВМРО ДПМНЕ: ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ПОВИКА НА ФИЗИЧКА ЛИКВИДАЦИЈА НА МИНИСТРИТЕ И ПРЕМИЕРОТ?!?!
ОРДАНОВСКИ СЕ ЧУДИ: Може ли некој да објасни зошто опозицијата во Собранието го одигра вака ова со изгласувањето на петтиот пакет? Збунети се, неспособни или се само злобни?!
ОРДАНОВСКИ СЕ ЧУДИ: Може ли некој да објасни зошто опозицијата во Собранието го одигра вака ова со изгласувањето на петтиот пакет? Збунети се, неспособни или се само злобни?!
МИЦКОВСКИ, НЕ ЗНАЕВ ДЕКА ЌЕ ПАДНЕШ ТОЛКУ НИСКО И ДЕКА СИ ТОЛКУ ЗЛОБЕН, НЕ СИ СПОСОБЕН ЛЕГАЛНО И КАКО ШТО Е РЕД ТУКУ ПРЕКУ БОЛНИ ПРАТЕНИЦИ САКАШ ДА ДОЈДЕШ НА ВЛАСТ!
МИЦКОВСКИ, НЕ ЗНАЕВ ДЕКА ЌЕ ПАДНЕШ ТОЛКУ НИСКО И ДЕКА СИ ТОЛКУ ЗЛОБЕН, НЕ СИ СПОСОБЕН ЛЕГАЛНО И КАКО ШТО Е РЕД ТУКУ ПРЕКУ БОЛНИ ПРАТЕНИЦИ САКАШ ДА ДОЈДЕШ НА ВЛАСТ!
ОНА ШТО МИЦКОВСКИ ГО ПРАВИ ВО СОБРАНИЕ Е РАМНО НА ДРЖАВЕН УДАР И ПОКАЖУВА ДЕКА ВО ОСНОВА МИЦКОВСКИ Е ЕДНО ДИКТАТОРЧЕ МАСКИРАНО ВО ДАСКАЛЧЕ
ОНА ШТО МИЦКОВСКИ ГО ПРАВИ ВО СОБРАНИЕ Е РАМНО НА ДРЖАВЕН УДАР И ПОКАЖУВА ДЕКА ВО ОСНОВА МИЦКОВСКИ Е ЕДНО ДИКТАТОРЧЕ МАСКИРАНО ВО ДАСКАЛЧЕ
УСПЕШНАТА АКЦИЈА ПРОДОЛЖУВА - Од денеска аплицирајте за субвенции за велосипеди и електрични тротинети од Град Скопје
УСПЕШНАТА АКЦИЈА ПРОДОЛЖУВА - Од денеска аплицирајте за субвенции за велосипеди и електрични тротинети од Град Скопје

ГРЕВОВИТЕ НА БРАНКО ПОРАДИ КОИ НЕ ЗАСЛУЖУВА ДА СЕ ВРАТИ НА БИХАЧКА КАКО ЛИДЕР!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

На “ЗАМРЗНАТИОТ” не му го препишувам транзицискиот период тоа беше време кога цел Балкан гореше и се цепеше Југославија.

Време во кое општествениот капитал премина во дел приватен,дел се продаваше,дел државата и ден денес има удел или управува. И тоа е во ред.

Има и матни зделки ама ние најлесно поминавме,во сите скоро останати држави пепел беше се испоубија кој да зграби повеќе.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————
Највеќе му замерувам за 7 клучни моменти и кои никогаш нема да му ги простам:

1.2004 фраерот се кандидира за претседател во време кога СДСМ е силен свесно оставајќи ја партијата да се распадне меѓу разните фракции.

2.2005-та со полиција му помага на Грујо да го победи Љубчо во пресметката во Панорама.

3.Намерно не се меша во внатрепартиските состојби на СДСМ во 2005 и дозволува Тито да се отцепи за подоцна му помогне на Грујо да направи влада иако СДСМ имаше предност на анкетите после добивањето на кандидатскиот статус во 2005.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————
4.2011 на изборите намерно не ја зима тогашната ЛДП во коалиција која истрча сама иако ги молеа да ги земе и освоија 35 000 гласа со кои СДСМ ќе победеше на изборите. Тогашната опозиција имаше повеќе гласови од власта ако се сеќавате.

5. Верушевски му ги дава бомбите, тој решава да не ги употреби од страв дека Груевци ќе му ги уапселе или убиеле децата.

6. Сите овие 4 години власт на Заев и СДСМ, бранковистите ја саботираат и рушат владата со директна помош на ВМРО ДПМНЕ, како со критики во медиумите така и со не работење на терен и тотална саботажа.

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————

7. Кога на Заев му е најтешко во обид да го тргне ветото од Бугарија, Бранко влегува во сојуз со Мицковски за рушење на владата на СДСМ!

Иако има многу овие 7 моменти се клучни и пресудни кои допринесоа вмро фашистичка маме да и ебе на државата 11 год да ја исцица да ја уништи и раскара со цел свет.

Тоа што не гугна 7 год е мачкина кашлица во споредба со тоа што го набројав горе.

Поради овие работи тој не заслужува да се врати на Бихачка како лидер, туку како почесен претседател кој дал многу за партијата и за државата, за што членовите на партијата секогаш ќе му бидат благодарни.

loading...

AnimeHeaven my anime heaven: Fairy Tail (Dub) (https://animeheaven.pro/m/AWKr) Episode 175

WCOStream ben 10 alien force wcostream: Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 12