СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА

Груби го разреши советникот Касапи, кој неодамна бил фатен со дрога

Шпат Касапи денеска е разрешен од позицијата советник за култура и општество на првиот вицепремиер Артан Груби, откако пред еден месец беше приведен поради поседување дрога.

Груби за „360 степени“ изјавил дека разрешувањето на советникот била првата работа што ја направил утринава.

-Уште во 8 часот наутро. Тоа беше прво нешто што го направив денес – рекол тој.

Инаку, Касапи е познат пејач, инаку син на прaтeничката Ѓулемсер Касапи.

Пред еден месец, како што објавија медиумите, бил фатен со пакетчиња прашкаста материја во населбата Ѓорче Петров во близина на „СП-планет“.

И министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски во Утрински брифинг изјави дека неморално е тој да му биде советник на вицепремиерот.

Во меѓувреме, Касапи на Инстаграм објави дека се наоѓа во Тирана, со цел да покаже дека не е во затвор.

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Devilman: The Birth (Dub) animeflix Episode Full free anime

Marvel Disk Wars: The Avengers (https://4anime.biz/m/LZPb) Episode 51

Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE Season Two (https://animepahe.cc/m/eRV) Episode 26

Website https://animebee.to: Watch Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story (Dub) animebee Episode 13 watch anime dub

Lazi: https://lazi.vn/user/gogoanimelol

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/animefreak-ws/