ВЕЧЕРВА ДЕВОЈКА ПРЕГАЗЕНА НА ПЕШАЧКИ ПРЕМИН КАЈ СИТИ МОЛ, ПОЧИНАЛА НА ЛИЦЕ МЕСТО
ВЕЧЕРВА ДЕВОЈКА ПРЕГАЗЕНА НА ПЕШАЧКИ ПРЕМИН КАЈ СИТИ МОЛ, ПОЧИНАЛА НА ЛИЦЕ МЕСТО
ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ: БАРАЊАТА НА МАЛИТЕ ПАРТИИ СЕ ВГРАДЕНИ ВО ПРОГРАМАТА НА ВЛАДАТА, СДСМ ЈА ПОДРЖУВА ИДЕЈАТА ЗА ЕДНА ИЗБОРНА ЕДИНИЦА
ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ: БАРАЊАТА НА МАЛИТЕ ПАРТИИ СЕ ВГРАДЕНИ ВО ПРОГРАМАТА НА ВЛАДАТА, СДСМ ЈА ПОДРЖУВА ИДЕЈАТА ЗА ЕДНА ИЗБОРНА ЕДИНИЦА
ИТАЛИЈАНСКИ ЕКСПЕРТИ ГИ ОБУЧУВААТ ИДНИТЕ ПРИМАТЕЛИ НА ИТНИ ПОВИЦИ НА БРОЈОТ 112
ИТАЛИЈАНСКИ ЕКСПЕРТИ ГИ ОБУЧУВААТ ИДНИТЕ ПРИМАТЕЛИ НА ИТНИ ПОВИЦИ НА БРОЈОТ 112
Од четвртата седница на Владата: ЕСМ ќе управува со БЕГ заради континуирано обезбедување топлинска енергија; Обезбедени финансии за континуитет на работењето на ТЕЦ Неготино; Формирани се работните групи за продлабочување на соработката со Бугарија
Од четвртата седница на Владата: ЕСМ ќе управува со БЕГ заради континуирано обезбедување топлинска енергија; Обезбедени финансии за континуитет на работењето на ТЕЦ Неготино; Формирани се работните групи за продлабочување на соработката со Бугарија
ШОКАНТНО - НОВИОТ ДИРЕКТОР ХРИСТОВСКИ ЛОВИ ВЕШТЕРКИ ВО „ГРАДСКИ ПАРКИНГ“
ШОКАНТНО - НОВИОТ ДИРЕКТОР ХРИСТОВСКИ ЛОВИ ВЕШТЕРКИ ВО „ГРАДСКИ ПАРКИНГ“
КОВАЧЕВСКИ: ВО ИЗВРШЕН ОДБОР НА СДСМ СУМ ОД 1998-МА, ИМАМ ОДЛИЧНИ ОДНОСИ СО БРАНКО, СО РАДМИЛА, СО БУЧКОВСКИ И СО ЗАЕВ, СО СИТЕ СЕ СЛУШАМ РЕДОВНО
КОВАЧЕВСКИ: ВО ИЗВРШЕН ОДБОР НА СДСМ СУМ ОД 1998-МА, ИМАМ ОДЛИЧНИ ОДНОСИ СО БРАНКО, СО РАДМИЛА, СО БУЧКОВСКИ И СО ЗАЕВ, СО СИТЕ СЕ СЛУШАМ РЕДОВНО
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ: ПЛАНИРАМ НАРЕДНИТЕ 12 ГОДИНИ ДА БИДАМ ПРЕМИЕР, ЗОШТО ДА НЕ, МОЖЕБИ ЌЕ УСПЕЕМЕ ДА ГИ ЗАДОВОЛИМЕ ОЧЕКУВАЊАТА НА ЈАВНОСТА
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ: ПЛАНИРАМ НАРЕДНИТЕ 12 ГОДИНИ ДА БИДАМ ПРЕМИЕР, ЗОШТО ДА НЕ, МОЖЕБИ ЌЕ УСПЕЕМЕ ДА ГИ ЗАДОВОЛИМЕ ОЧЕКУВАЊАТА НА ЈАВНОСТА
Георгиевски до ВМРО-ДПМНЕ: Оставив 3 милиони евра во општинската каса и нула долгови
Георгиевски до ВМРО-ДПМНЕ: Оставив 3 милиони евра во општинската каса и нула долгови

ГРУБИ ЈА НАРЕЧЕ КОАЛИЦИЈАТА МЕЃУ ВМРО ДПМНЕ И СЕЛА КОАЛИЦИЈА 27-МИ АПРИЛ: Се надевам дека членовите на Алијанса со голема радост ќе гласаат за Груевски

Во првите реакции на социјалните мрежи поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците покажуваат дека не се многу ентузијасти и не се многу среќни за постигнувањето на Коалицијата 27, истакна првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан груби.

– Тоа е така затоа што беше постигната на 27-ми овој месец и наликува на еден друг неславен 27-ми во историјата помеѓу тие две политички партии. Им посакувам многу успех, и се надевам дека гласачите на Алијанса со цел ентузијазам ќе гласаат за Никола Груевски, всушност за Христијан Мицкоски. Исто така, гласачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат со цел ентузијазам и цело срце за Зијадин Села низ сите општини каде ќе се натпреваруваат. Очекувам да го објават договорот и да ги видам реакциите на нивните гласачи.

Жалам што не поддржува да нема лева и десна страна на Вардар, да се развива како едно Скопје, туку се постројува зад Скопје 2014. Впрочем и денешната албанска опозиција беше автор на Скопје 2014 во 2007 година во коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, така што ова е продолжение на целата романса на моноетнички проекти, посочи Груби.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

english anime Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

english dubbed anime Record of Ragnarok

AniWatch Demon Slayer: Entertainment District Arc

One Piece (Dub)

anime websites AniWatch Naruto: Shippuden (Dub)