(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ ГРУБИ: Ви посакувам среќен Божиќ и посакувам овој празник да ве најде во добро здравје и благосостојба

Првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу
заедниците, г. Артан Груби преку честитка, им посака Среќен Божиќ на
сите православни верници.

“Дозволете ми, во име на сите нас во Министерството за политички систем
и односи меѓу заедниците и од мое лично име, да ви посакам среќен Божиќ
и добро здравје и благосостојба на сите вас и на вашите семејства.

Верските празници не потсетуваат на тоа колку сме благословени за нашиот
верски соживот, кој што е една моќна основа за нашето општество.

Одбележувањето на ваквите верски празници не мотивира за поголема
посветеност и остварувањето на еден подобар живот за сите нас заедно кои
живееме на оваа поднебје.

Посакувајќи се најдобро за вас и вашите семејства, во духот на овој
голем празник, ние веќе го градиме нашето општество преку заеднички цели
за добар соживот и за општество без предрасуди.

Ви посакувам среќен Божиќ и посакувам овој празник да ве најде во добро
здравје и благосостојба.”

loading...

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Recap Episode Full

Toriko (https://animebee.to/m/e32) Episode 147

Animepahe: You're Under Arrest: Diverting Traffic at the Beach anime episode Full online free at https://animepahe.cc english dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch Needless+: Saint Lily Gakuen no Himitsu (Dub) twistmoe Episode 12 english anime

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/kissanimemx/

Community windy: https://community.windy.com/user/gogoanimelol